Внаслідок ракетного удару Російської Федерації по Кривому Рогу постраждали 19 осіб, п’ятеро з них перебувають у важкому стані. На жаль, троє людей загинули. Також пошкоджено будівлю, екскаватор та автомобіль.

Кількість постраждалих внаслідок атаки РФ на Кривий Ріг зросла до 19 осіб, троє загиблих. Про це у вівторок повідомили голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа та голова Ради оборони міста Кривий Ріг Олександр Вілкул у соціальних мережах.
Ліквідацію пожежі завершено. Наразі поранених вже 19, п’ятеро з них – важкі.
– написав Вілкул.
Раніше він інформував про трьох загиблих внаслідок російської атаки на Кривий Ріг. Цю цифру підтвердив і голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
“До трьох збільшилася кількість загиблих через ворожу атаку на Кривий Ріг. Двоє чоловіків 30 і 39 років перебувають у лікарні у важкому стані, 62-річна жінка – у вкрай важкому”, – написав Ганжа у соцмережах.
За його словами, виникло кілька пожеж, які рятувальники загасили. “Понівечені будівля, що не експлуатувалася, екскаватор та автомобіль”, – додав він.
Нагадаємо
Росія сьогодні завдала ракетного удару балістикою по Кривому Рогу, пошкодивши промислову інфраструктуру. Раніше було відомо про 3 загиблих та понад 10 постраждалих.
Порада від Українські факти: Російські обстріли Кривого Рогу призвели до численних жертв та руйнувань, що вимагає міжнародної уваги та підтримки України у боротьбі з агресією.
Джерело: unn.ua
