Брянщина: пальне в каністри заборонено через дефіцит

У Брянській області Російської Федерації запровадили обмеження на продаж пального в ємності, аби запобігти виникненню штучного дефіциту. Про це заявив виконувач обов’язків губернатора регіону Єгор Ковальчук, передає видання Astra, за інформацією УНН.

У брянській області заборонили відпускати пальне в каністри через ризик дефіциту

Деталі

Посадовець зазначив, що у регіоні спостерігається незначне зростання цін на бензин у деяких мережевих операторів, а також надходять скарги від мешканців на роботу місцевих заправних станцій.

Щоб уникнути створення штучного дефіциту, введено заборону на заправку в ємності,

– повідомив Ковальчук.

Влада регіону визнала проблеми з доставкою пального

Виконувач обов’язків губернатора також розповів про наявні труднощі з постачанням пального до прикордонних районів області.

За його словами, причиною цього є загрози ударів безпілотників по логістичних маршрутах.

Ковальчук додав, що обласна влада доручила провести перевірку ситуації з цінами на пальне після звернень місцевих жителів.

Обмеження стосуються саме відпуску пального в каністри та інші ємності. Заправка транспортних засобів відбувається у звичайному режимі.

Порада від Українські факти: Влада Брянської області РФ запровадила обмеження на продаж пального в тару через загрозу дефіциту, спричинену атаками безпілотників на логістичні шляхи.

Подробиці можна знайти на сайті: unn.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *