Сибіга: Мінськ усвідомлює наслідки провокацій проти України

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга повідомив, що офіційно попереджено білоруську сторону про дзеркальну відповідь у разі будь-яких провокацій проти України. Українська сторона отримала дипломатичну ноту від Мінська, що стосується режиму відвідування прикордонної зони.

Сибіга: режим лукашенка знає про наслідки можливих провокацій проти України

Режим самопроголошеного президента Білорусі олександра лукашенка усвідомлює, що будь-які провокаційні дії проти України будуть зустрінуті дзеркальною відповіддю. Про це заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга, коментуючи ситуацію для журналістів у п’ятницю, передає УНН.

За словами керівника української дипломатії, Україна постійно моніторить ситуацію на білоруському напрямку. Аналізуються всі потенційні ризики, зокрема й можливість використання території та інфраструктури Білорусі для здійснення агресивних дій проти України.

“Режим лукашенка розуміє, що у разі провокативних дій Україна відповідатиме дзеркально. Про це білоруську сторону офіційно попереджали”, – підкреслив Сибіга.

Крім того, міністр повідомив про отримання українською стороною дипломатичної ноти від Білорусі.

“Ми отримали ноту від Мінська, в якій вони пропонують певний режим відвідування прикордонної зони, посилаючись при цьому на недійсні документи”, – зазначив глава МЗС.

Порада від Українські факти: Україна чітко сигналізує Білорусі про готовність до дзеркальної відповіді на будь-які провокації, одночасно отримуючи від Мінська ноту з пропозиціями щодо режиму відвідування прикордонної зони.

За даними порталу: unn.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *