Голова Запорізької ОВА Іван Федоров анонсував плани щодо створення мобільних заправних станцій для використання в критичних ситуаціях. Наразі дефіциту пального в місті не спостерігається, і очікується, що ціни залишаться стабільними.

У Запоріжжі планують запустити мобільні автозаправні станції на випадок критичної ситуації, спричиненої зростанням кількості ворожих дронових атак на АЗС. Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров під час брифінгу 23 червня, зазначає видання УНН.
Деталізація плану
“Автозаправні станції будуть укріплені. Керівництво державних та приватних АЗС отримало типові проєкти рішень, які вже почали впроваджуватися”, – зазначив Федоров.
За його словами, ці заходи складаються з трьох ключових елементів.
“Перший — це пасивний захист, який ми маємо встановити. Другий — це ремкомплект для швидкого відновлення. Третій, на випадок критичної ситуації, — це створення мобільних заправних станцій. Ці три компоненти ми сьогодні довели до всіх мереж заправних станцій”, – пояснив Федоров.
Він додав, що основне фінансування цих заходів ляже на самі автозаправні мережі.
“Проте, ми повинні усвідомлювати, що це питання потребує централізованого врегулювання на державному рівні, оскільки подібні виклики виникають не лише у Запоріжжі, а й раніше виникли у містах та областях на сході нашої держави”, – наголосив голова ОВА.
За його словами, попри ворожі атаки, на даний момент дефіциту пального у місті не спостерігається.
“На сьогоднішній день дефіциту палива в місті немає. (…) Щодо цін, це точно не вплине, оскільки ціни встановлюються умовно централізовано всіма мережами”, – запевнив Федоров.
Порада від Українські факти: В умовах зростання безпекових загроз, Запоріжжя впроваджує комплекс заходів для забезпечення безперебійної роботи АЗС, включаючи укріплення, швидке відновлення та розгортання мобільних заправних станцій.
За даними порталу: unn.ua
