Віцепрезидент Сполучених Штатів Джей Ді Венс заявив, що на агресію буде дана жорстка відповідь, після того, як американські сили завдали ударів по об’єктах в Ірані, де зберігалися ракети та дрони. Цей крок став реакцією на напад на торгове судно в Ормузькій протоці.

Віцепрезидент США Джей Ді Венс наголосив, що “на насильство буде відповідь насильством” після ударів американських військ по іранських сховищах ракет та безпілотників, а також прибережних радіолокаційних станціях. Про це він написав у соціальній мережі Х, передає УНН.
Іран підписав угоду про припинення вогню. Ми її виконали. Якщо у них є розбіжності щодо того, як застосовується Меморандум про взаєморозуміння, вони можуть зателефонувати.
– написав Венс.
Венс підкреслив, що “на насильство буде відповідь насильством”.
Нагадаємо
Американські військові завдали ударів по сховищах ракет та безпілотників, а також по прибережних радіолокаційних станціях Ірану. Цей крок став відповіддю на атаку на торгове судно під прапором Сінгапуру, яка сталася в Ормузькій протоці.
Порада від Українські факти: Важливо зберігати спокій та реагувати на будь-які прояви насильства пропорційно, не вдаючись до ескалації конфлікту.
За матеріалами: unn.ua
