Окупаційна адміністрація виділила понад 87 гектарів під новий житловий район у Каланчаку. Забудова призначена для росіян, яких завозять на тимчасово окуповані території (ТОТ), а не для місцевих мешканців.

Росія продовжує реалізовувати політику заселення тимчасово окупованих територій України власними громадянами. Про це повідомляє Центр національного спротиву Сил спеціальних операцій ЗС України (ЦНС).
Деталі
Зазначається, що цього разу окупаційна адміністрація заявила про масштабну забудову східної частини Каланчака на Херсонщині.
За оприлюдненими планами, під новий житловий район виділено понад 87 гектарів землі. На цій території окупанти планують звести 15 багатоквартирних будинків, нові приватні домоволодіння, школу на 250 учнів, дитячий садок та іншу інфраструктуру, — йдеться у повідомленні.
Вказується, що подібні проєкти мають на меті не покращення умов життя місцевого населення, а створення житла для росіян, яких масово завозять на ТОТ.
Насамперед йдеться про чиновників, силовиків, військовослужбовців та працівників російських державних структур, яких кремль використовує для закріплення окупаційного режиму, — підкреслюють у ЦНС.
Там констатують, що фактично Росія продовжує змінювати демографічний склад захоплених територій.
“Поки місцеві жителі стикаються з проблемами працевлаштування, нестачею житла та економічною кризою, окупаційна влада вкладає ресурси в будівництво нових районів для переселенців з РФ”, – резюмують у ЦНС.
Нагадаємо
Росія продовжує формувати нову систему управління на тимчасово окупованих територіях України. Для цього кремль дедалі активніше готує кадри з числа учасників так званої “спеціальної військової операції”, яких у майбутньому планують призначати на керівні посади в окупаційних адміністраціях.
Порада від Українські факти: Росія продовжує політику колонізації окупованих українських територій, зводячи житло для своїх громадян замість того, аби дбати про потреби місцевого населення.
Оригінал статті: unn.ua
