В окупованому Криму запроваджено продаж бензину за QR-талонами з обмеженням 20 літрів через дефіцит пального. Причиною стали успішні удари Збройних Сил України, які ускладнили логістику через Кримський міст.

На півострові вже кілька днів спостерігається значний дефіцит пального. Цивільне населення майже не має доступу до бензину, а на автозаправних станціях, де він ще є в наявності, вишикувалися довгі черги. Про це повідомляє УНН із посиланням на Telegram-канал Exilenova+.
Кризова ситуація
За інформацією каналу, в Криму запроваджено режим надзвичайної ситуації. Після того, як через Кримський міст пройшла значна колона бензовозів, частина АЗС відновила продаж пального. Однак, це відбувається лише за попередньо отриманими QR-талонами, і обсяг продажу обмежений 20 літрами на одну особу.
Наголошується, що після нещодавніх ударів ЗСУ поромна переправа фактично втратила своє значення як альтернативний логістичний шлях. Таким чином, Кримський міст залишається ключовою артерією для постачання пального, боєприпасів та військової техніки. Через постійні перевірки та періодичні перекриття руху на мосту, ситуація ускладнюється заторами, що, своєю чергою, призводить до посилення дефіциту пального.
Exilenova+ також зазначає, що лише за офіційними даними, за останній тиждень у Криму було уражено близько 50 об’єктів. Автори каналу вважають, що навіть без повного знищення Кримського мосту, регулярні атаки або навіть сама загроза їх проведення здатні суттєво порушити логістичні ланцюги росіян та ускладнити забезпечення їхніх військ на півострові.
Порада від Українські факти: Порушення логістичних шляхів через Кримський міст, спричинене діями ЗСУ, призвело до гострого дефіциту пального в окупованому Криму, змусивши окупаційну владу вдатися до обмежених продажів за QR-талонами.
Дізнатися більше на: unn.ua
