Жінки в Агро: додатковий освітній модуль для фахівчинь від «Сингента»

21 червня 2024 р. компанія «Сингента» презентувала освітній модуль для жінок в агро в рамках навчальної програми Агрошколи (Syngenta Training Center) на базі найбільшого науково-дослідницького центру в м. Біла Церква.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз «Сингента».

До першого навчального модуля «Жінки в Агро» долучилися 25 учасниць — від керівниць департаментів агрохолдингів і власниць фермерських господарств до агрономок, фахівчинь та керівниць лабораторій, а також науковиць. Відгуки учасниць – дуже позитивні і надихаючі.

Навчальний проєкт «Жінки в Агро» — це літні та осінні модулі з теоретичними й практичними класами і тренінгами на різноманітні актуальні теми: точне землеробство, цифровізація і автоматизація агродіяльності, інновації у сфері розробок і досліджень ЗЗР, біопродуктів і в діагностиці хвороб, огляд польових дослідів на пшениці, кукурудзі, соняшнику та сої.

Акцент навчального проєкту саме на жінок дає додатковий імпульс  до розвитку масштабнішого освітнього руху, щоб допомогти їм професійно втриматися в індустрії, особливо у часи турбулентності й колосального навантаження, удосконалити знання та створити свою навчальну power-community в агро за підтримки експертів «Сингента».

Повномасштабна війна проти України має значний вплив на країну в цілому й на ринок праці в агросекторі зокрема. Наслідки війни призвели до серйозної нестачі чоловічої робочої сили на сільгосппідприємствах. 

«Щоб компенсувати це явище, на ринку спостерігається помітний перехід до працевлаштування в агросекторі більшої кількості жінок, водночас із цим з’являються як виклики, так і нові можливості. Серед викликів — необхідність прискореного розвитку навчання жінок у контексті розширення їхніх можливостей. В індустрії досі не вистачає прикладних сучасних ініціатив, які були б спрямовані на підтримку фахівчинь в агро. Важливо підходити до цього питання всебічно, наприклад, пропонувати супровід і навчання  як для вже досвідчених спеціалісток, так і для тих, хто тільки розпочинає свій шлях у галузі.

«Сингента» відчуває, що тиск на жінок наразі  подвійний і їм потрібна підтримка. Ми зі свого боку можемо її надати у сфері агроосвіти й навчання тим, хто готовий розвиватися у цьому напрямі. Тож віднедавна відкрили навчальний модуль із фокусом на жінок на платформі Агрошколи, що вже працює у нашому R&D центрі. Ми прагнемо допомогти учасницям опанувати нові знання і вміння, які не лише дадуть новий поштовх у  професійному розвитку, а й полегшать їхній шлях адаптації та інтегрування в професійний агросвіт», — коментує Костянтин Іванюк, директор відділу маркетингу ЗЗР компанії «Сингента» в Україні.

Експерти в «Сингента», а також у багатьох інших вітчизняних та міжнародних агрокомпаніях відмічають, що посилена участь жінок в агросекторі може забезпечити суттєве розширення їхніх можливостей на ринку і спонукатиме до більшого визнання їхнього внеску у виробництво продуктів харчування та розвиток сільськогосподарської економіки.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь