Явні ознаки, що ви є об’єктом заздрості колег

Заздрість — це поширене явище. Вона може виникнути в будь-який час і в будь-якому місці, в тому числі і на роботі. Іноді деякі колеги починають заздрити, якщо ми отримуємо більше визнання від начальства за блискучі ідеї і хорошу роботу. Такі колеги можуть зруйнувати вашу кар'єру, інформує Ukr.Media.

Як дізнатися, що це саме заздрість, адже відкрито про це ніхто не говорить? Ось кілька ознак, які допоможуть зрозуміти, що це саме так.

Занадто зайняті, щоб допомогти

Ви — командний гравець. Але коли потрібна допомога колег, вони відмовляють, кажучи, що дуже зайняті. Це перший знак, який вказує на заздрість. Якщо відмова супроводжується неприємним коментарем, це ознака того, що заздрість посилюється. Коментар може бути, наприклад, такий: "навіщо тобі допомагати, якщо ти і так прекрасно у всьому розбираєшся?".

Жартування над зробленими вам компліментами

Якщо начальник хвалить вас, а колеги іронізують з цього приводу, це також явна ознака заздрості. Слід замислитися про те, як повернути розташування колективу. Якщо, звичайно, вам це потрібно.

Не запрошують вас на будь-які заходи

Коли колеги запрошують інших людей на спільний обід або на будь-які громадські заходи, не пропонуючи вам приєднатися до їхньої компанії, щось явно не так. Однак не варто дуже переживати з цього приводу. Постарайтеся проводити час з людьми, які роблять вас щасливими.

Про вас починають пліткувати, вас обговорюють

Таке буває часто. Зазвичай люди, які пліткують про вас, на цьому не зупиняються. Зазвичай, вони люблять обговорювати і інших. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то повинні вибрати, ігнорувати цю поведінку колег або активно діяти. Якщо ви зберігатимете спокій, не дозволяючи пліткам вибити вас з колії, отримаєте більше позитиву, ніж негативу. Просто робіть добре свою роботу, підтримуйте нормальні відносини з начальством і будьте веселі, тим самим доводячи всім, що плітки не відповідають дійсності.

Завжди не згодні з вами

Якщо колеги вам заздрять, то, швидше за все, вони не схвалять будь-яку вашу ідею. Можливо, незгода буде очевидною. Вам відрито скажуть, що це погана ідея. Можливо, цього не скажуть, але почнуть наводити доводи, що підтверджують, що ваша ідея не найкраща. Однак не потрібно відразу здаватися або починати сперечатися. Ви можете спокійно спробувати побачити точку зору опонента і проаналізувати його ідеї.

Ігнорування

Деякі люди можуть відкрито демонструвати свою заздрість, наприклад, ігноруючи вас, коли ви говорите з ними. Така людина буде ставитися до вас так, як ніби вас не існує. Кращий варіант — спробувати розговорити її, але ненав'язливо. Просто час від часу вітайтеся і розмовляйте в міру потреби.

Саботаж

Якщо заздрість дуже сильна, колеги можуть спробувати саботувати вашу роботу, наприклад, знищити важливі документи. Щоб запобігти такій ситуації, завжди робіть резервні копії важливих документів. Про всякий випадок.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь