Ідеальний шлюб Алсу з чоловіком опинився під загрозою

Вже 13 років Алсу заміжня за бізнесменом Яном Абрамовим, якому народила трьох дітей. Всі ці роки сім'я була зразковою — принаймні, так здавалося зі сторони. Однак тепер ЗМІ повідомили малоприємну новину про зради чоловіка співачки, інформує Ukr.Media.

В інтернет потрапили зізнання дівчат з ескорт-агентств про те, що чоловік Алсу користувався їхніми послугами. Для засекречування у них на час конфіскували смартфони і видавали натомість звичайні кнопкові мобільні, у яких немає функції зйомки фото і відео. Відповідно, доказів зрад Яна Абрамова нібито немає.

Водночас сама Алсу видалила зі свого Instagram-аккаунта практично всі фотографії з чоловіком і вже рівно рік не згадує про нього в постах. Ті, хто стежать за сторінкою співачки, знають, що колись вона часто ділилася знімками з сім'єю.

«Тобі буде сумно довгий час, а потім тобі буде все одно, і це найкраще почуття у світі». Не знаю, чи згодна я з цим переконанням Вуді Аллена. Можливо, байдужість сумніша. А ви як думаєте?»

– написала нещодавно співачка в соцмережі, тим самим наштовхнувши шанувальників на думку про проблеми в її шлюбі.

Директор співачки прокоментував ситуацію так: «Як я можу коментувати домисли? Це маячня!»

Нагадаємо, Алсу і Ян Абрамов виховують дочок Сафіну (2006) та Мікеллі (2008) і сина Рафаеля (2016). Всі діти дуже творчі, а Мікеллі навіть пише пісні.

Алсу з доньками.

Алсу з чоловіком Яном Абрамовим і їх дочками.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь