Молитви Святої Трійці за допомогою якої кожен вірянин може змінити своє життя, отримати підтримку і благословення Всевишнього

Розмова з Господом — важливий процес в житті вірянина, особливо у свято Святої Трійці. В цей день молитви наділені особливою небесною силою і ніколи не залишаються без відповіді, інформує Ukr.Media.

Молитва — один зі способів спілкування з Всевишнім, і нею не варто нехтувати. Будь-яке слово, звернене до Бога, ніколи не залишається без відповіді. Завдяки молитвам віряни отримують підтримку Господа, Його прощення і благословення, знаходять вихід з непростої ситуації та знаходять справжнє щастя і справжню любов.

Свято Святої Трійці — особливо важливий день для молитви. Вони допоможуть зняти з душі тягар, заручитися допомогою і підтримкою Господа, а також отримати Його прощення за вчинені гріхи. У 2019 році, в день Святої Трійці, яка припадає на 16 червня, кожна православна людина може звернутися до Господа і знайти Його у своєму серці.

Молитва про прощення і спокути гріхів

«Трійця велика! Я молю про прощення і каюсь у гріхах, які очорнюють серце моє. Я прошу звільнити мене від очей болісних і помилувати душу мою. Помилуй та привчай на шлях праведний. Не дозволяй злу і користі оселитися в мені та допоможи знайти щастя і радість в житті. Благаю, не гнівайся на мене, бо каюсь я за всі свої діяння злі й гріховні. Так вславлю я Тебе до Небес. Та ніколи я не забуду Твою божу милість. Амінь».

Молитва про допомогу і підтримку

«Пресвята Трійця! У цей світлий день я прошу у Тебе підтримки! Будь поруч зі мною, допоможи впоратися з бідами та негараздами, подолати всі труднощі та печалі. Подаруй щастя, вбережи від хвороб і бідності. Наділи мене силою та міцною вірою. Пробач за всі слова лихослівні та вчинки нещирі. Та ніколи не згасне віра моя. На віки віків. Амінь».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь