Регіна Тодоренко відверто розповіла про сварки з чоловіком

Популярна телеведуча Регіна Тодоренко — щаслива дружина співака Влада Топалова, а з недавніх пір і щаслива матуся чарівного сина Михайлика. Дівчина досить відверта зі своїми численними шанувальниками. Вона не боїться розповідати про своє особисте життя. Не раз в інтерв'ю Тодоренко зазначала, що у їх з Владом відносинах не завжди все гладко, інформує Ukr.Media.

Регіна зізналася, що сварки з чоловіком іноді, але відбуваються. А нещодавно телеведуча розповіла про головні причини недомовок в її родині. Саме з-за цього вона і Топалов часто не можуть знайти спільну мову. Виною всьому — гонитва за успіхом, кар'єрою і грошима.

Саме в такі моменти молоді люди забувають, що сім'я понад усе, і можуть зробити один одному боляче. «У вічній гонитві за успіхом, грошима, кар'єрою ми забуваємо про найголовніше — про близьких, які люблять нас без будь-яких умовностей, просто так, просто тому що механіка серця так влаштована!», — пише відверто Тодоренко

Цікаво, що шанувальники ведучої повністю її підтримали, написавши безліч коментарів. «Ви з чоловіком зовні схожі», «так я тобі вдячна, що змусила замислитися», «рада за Влада! будьте щасливі!!!», «Мммм крутяшки ви щасливі і це видно я рада, Регіна супер», «Моя сім'я! Це найдорожче, що є!», — пишуть шанувальники.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь