H&M планує повернення в Україну: подробиці

H&M, одна з найвідоміших та найбільших масових модних роздрібних мереж у світі, планує відновити свою роботу в Україні. Відкриття магазинів, нібито, має відбутися в листопаді. Наприкінці 2021 року в H&M було вісім торгових точок в Україні, достеменно невідомо, які з них відновлять роботу.

Як повідомляє компанія на офіційному сайті, модний рієлтер вважає за можливе відновити свою діяльність після довгої перерви. Водночас H&M «пильно стежить» за безпековою ситуацією, аби гарантувати клієнтам та персоналу найкращі умови.

«Як повідомлялося раніше, H&M Group тимчасово закрила свої магазини в Україні з 24 лютого 2022 року. Компанія вела тісний діалог із партнерами та владою і тепер планує поступово відновити роботу більшості своїх магазинів у країні з листопада 2023 року», — заявили в компанії.

Хороший знак

Шведський бренд H&M славляться своєю широкою колекцією одягу та аксесуарів для різних стилів та цільових аудиторій. Компанія регулярно випускає нові колекції, які відображають останні модні тенденції. H&M також була відома своєю стратегією доступних цін, завдяки чому їхні товари стали популярними серед широкого спектра споживачів. Компанія має магазини по всьому світу та також продає свою продукцію через інтернет-магазин.

Відкриття магазинів компанії в Україн демонструє його прихильність до українського ринку та відображає покращення ситуації з безпекою в країні. Загалом багато брендів сприймуть відкриття магазинів H&M за позитивний знак. До шведської компанії, на Український ринок повернулися MacDonald, Ikea, Adidas та інші потужні міжнародні бренди. На осінь розраховують відкрити свої магазини ZARA та Bershka.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Навіть Бабкін у стилі прапора. Зірки показали в чому зустрічають свято – найкращі фото
  • Оце так поворот! Відомі модні бренди H&M, Uniqlo та Zara закликали не купувати одяг
  • Швидше, ніж здається. Модні бренди ZARA й Bershka повертаються в українські ТРЦ

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь