Австрія звільнить українських студентів від плати за навчання ще на семестр

Австрія звільнить українських студентів від плати за навчання ще на семестр 29.06.2024 04:14 Укрінформ Українські студенти держуніверситетів та університетських педагогічних коледжів Австрії не платитимуть за навчання і в зимовому семестрі 2024/25 навчального року.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на APA.

"Українські студенти державних університетів та університетських педагогічних коледжів не платитимуть за навчання і в зимовому семестрі 2024/25 навчального року. Відповідний виняток у Постанові про плату за навчання буде знову продовжено міністром освіти Мартіном Полашеком", – ідеться у повідомленні.

Як нагадує агентство, українські студенти, котрі навчаються у 22 державних університетах або 14 університетських коледжах педагогічної освіти в Австрії, звільняються від сплати за навчання, починаючи з літнього семестру 2022 року.

Недоотримані у зв'язку з цим кошти університетам відшкодує Міністерство освіти Австрії.

Зазначається, що через свої правові та фінансові рамки Міносвіти не може встановити жодних рекомендацій з цього приводу для університетів прикладних наук та приватних вишів. Однак багато з них пропонують власні заходи підтримки для українців.

Як повідомляв Укрінформ, торік близько 2 500 українців навчалися у 22 державних університетах та 14 університетських педагогічних коледжах Австрії. Як громадяни третіх країн, вони зазвичай мають платити 726,72 євро за семестр, що вдвічі перевищує звичайну вартість навчання. З початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну цей обов'язок був скасований.

Австрія Освіта Гроші Студент Університет

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь