Допомога на проживання переселенцям надійде на рахунки до кінця місяця – Мінсоцполітики

Допомога на проживання переселенцям надійде на рахунки до кінця місяця – Мінсоцполітики 26.06.2024 23:48 Укрінформ Виплата допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам відбувається щомісячно у два виплатні періоди, тому протягом місяця кошти отримують усі громадяни.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства соціальної політики, передає Укрінформ.

«Нагадуємо, що ці виплати (допомога на проживання. – ред.) частина ВПО отримує щомісяця після 15-го числа (тобто у т.зв. першому виплатному періоді), а ще частина – після 28-го числа (у другому виплатному періоді)», – йдеться в повідомленні.

У міністерстві переконують, що переселенцям, які не отримали кошти у першій половині поточного місяця, вони надійдуть на рахунки до кінця червня.

Як повідомляв Укрінформ, кількість внутрішньо переміщених осіб, які отримують грошову допомогу від держави на оплату житла, має бути збільшена. На цьому наголосила віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук під час форуму, присвяченого другій річниці створення громадського об'єднання «ВПО України».

Мінсоцполітики Переселенці Гроші

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь