Мінсоцполітики та Міноборони уклали договір про інформаційну взаємодію

Мінсоцполітики та Міноборони уклали договір про інформаційну взаємодію 26.06.2024 02:54 Укрінформ Міністерство оборони отримає доступ до ресурсів Міністерства соціальної політики з метою пришвидшення процесу оновлення військово-облікових даних.

Про це повідомила пресслужба Мінсоцполітики, передає Укрінформ.

«Міністерство соціальної політики України та Міністерство оборони України уклали односторонній договір про інформаційну взаємодію. У перспективі е-реєстр військовозобов’язаних «Оберіг» отримуватиме всю необхідну інформацію від ресурсів Мінсоцполітики автоматизовано», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що у межах обміну Міноборони з Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС), тримачем якої є Мінсоцполітики, отримуватиме відомості про осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб.

Так, у системі «Трембіта» від Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів, володільцем якого є Міноборони, направлятимуться запити до ЄІССС. Це дозволить реєстру отримувати та верифікувати дані про осіб з інвалідністю та ВПО.

За словами заступника міністра соцполітики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтина Кошеленка, інформаційна взаємодія має спростити та пришвидшити оновлення військово-облікових даних.

Наразі для реалізації проєкту шукають фінансування. Щодо залучення коштів та ресурсів тривають переговори із потенційними донорами.

Як повідомлялося, послугою оновлення облікових даних через ЦНАП скористалися упродовж місяця понад 300 тис. військовозобов’язаних українців.

Міноборони Мінсоцполітики Реєстр ТЦК

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь