Німеччина передала українським прикордонникам 41 вантажівку Mercedes

Німеччина передала українським прикордонникам 41 вантажівку Mercedes Фото, відео 25.06.2024 04:23 Укрінформ Федеральний уряд Німеччини передав українським прикордонникам 41 вантажівку Mercedes Arocs, які стануть основою логістики на фронті.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передає Укрінформ.

Голова ДПСУ Сергій Дейнеко отримав сертифікати на транспортні засоби від посла Німеччини в Україні Мартіна Єґера.

За словами Єґера, Німеччина має тісне партнерство з Україною, підтримує її в усіх сферах і надає широкий спектр військової допомоги – від засобів протиповітряної допомоги до знешкодження мін, а також підтримує тісні відносини з ДПСУ.

“Я переконаний – з цими автомобілями ви отримаєте хороший досвід і вони допоможуть вам перемогти та бути успішними», – наголосив посол.

Своєю чергою, Дейнеко висловив вдячність уряду та Міністерству закордонних справ Німеччини в особі міністра Анналени Бербок за підтримку України і ДПСУ та повідомив, що автомобілі будуть передані бойовим підрозділам і загонам охорони кордону.

«Отримані сьогодні вантажні автомобілі значно підвищать боєздатність прикордонних підрозділів, в першу чергу тих, які знаходяться на лінії зіткнення з противником. Вони дадуть змогу покращити систему логістичного забезпечення, доставлення військово-технічного майна безпосередньо до місць несення служби», – заявив голова Держприкордонслужби.

Як повідомляв Укрінформ, Німеччина передала 16 ремонтних вантажівок для потреб українських енергетиків.

Фото: ДПСУ

Німеччина Прикордонники Вантажівка

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь