Укренерго попереджає про можливі відключення світла по всій країні

Укренерго попереджає про можливі відключення світла по всій країні 08.05.2024 11:36 Укрінформ Через пошкодження електростанцій внаслідок масованої атаки з 18:00 до 23:00 можливе обмеження споживання електроенергії по всій країні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Фейсбуці.

"Сьогодні ввечері з 18:00 до 23:00 можливе обмеження побутових та промислових споживачів по всій Україні. Обмеження будуть рівномірно розподілені по всіх областях. Як саме будуть діяти графіки відключень у кожній області, буде оприлюднено на офіційних сторінках місцевих обленерго", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що через атаку в ніч на 8 травня пошкоджено тепло- та гідроелектростанції. В енергосистемі виник дефіцит, особливо важка ситуація очікується сьогодні з 18:00 до 23:00.

"Диспетчерський центр «Укренерго» застосовує всі наявні заходи для подолання дефіциту, зокрема імпорт та аварійну допомогу електроенергії з енергосистем країн Європи", – повідомляє Укренерго.

Імпорт електроенергії 8 травня запланований у вечірні години з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови загальним обсягом 7 623 МВт-год.

Як повідомлялося, у ніч на 8 травня росіяни завдали чергового масованого ракетно-дронового удару по об'єктах енергетичної інфраструктури у Вінницькій, Запорізькій, Івано- Франківській, Кіровоградській, Полтавській та Львівській областях. Зокрема, пошкоджені 3 ТЕС Групи ДТЕК.

Обстріл Укренерго Відключення світла Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь