За час воєнного стану зафіксували смерть понад 30 порушників кордону

За час воєнного стану зафіксували смерть понад 30 порушників кордону Ексклюзив 29.04.2024 13:58 Укрінформ За час воєнного стану встановлено смерть понад 30 осіб, які намагалися перетнути кордон, зокрема гірськими річками.

Про це повідомив в інтерв'ю Укрінформу помічник голови Державної прикордонної служби України – прессекретар відомства Андрій Демченко. 

За його словами, дивним є те, що люди готові платити великі кошти, не знаючи людину особисто.

"Вони отримують якісь інструкції, переводять кудись кошти, фактично, за інструкцію. А потім стикаються з тим, що маршрут пролягає по гірській річці. Потім порушники дивувались, що вони заплатили кошти, їм обіцяли сприяння, а діставшись лінії кордону, виявилось, що їм доведеться перепливати гірську річку і багато хто розуміє, що вони не мають достатньо сил для цього. І тому хтось при спробі подолати гірську річку чи перейти гори втратив життя. Загалом з початку повномасштабного вторгнення при спробі незаконно перетнути кордон загинули близько 30 осіб", – сказав речник.

Він додав, що крім цих перешкод, у горах є дикі тварини, які також створюють серйозну загрозу для життя

Як повідомляв Укрінформ, виявлено тіла двох чоловіків у річці Тиса на Закарпатті. Їх знайшли прикордонники під час патрулювання українсько-румунського кордону.

Прикордонники Загибель Демченко ДПС України Ухилянти

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь