Чергова атака на Дергачі: росіяни обстріляли АЗС, є постраждала

Російські війська 27 червня двічі менш ніж за годину здійснили обстріли автозаправних станцій у місті Дергачі. Під час другого удару було поранено 41-річну жінку.

росіяни двічі за годину атакували АЗС у Дергачах - поранена жінка

За інформацією Харківської обласної прокуратури, 27 червня російські війська двічі за короткий проміжок часу завдали ударів по автозаправних станціях у Дергачах. Внаслідок повторної атаки постраждали двоє людей, як повідомляє видання УНН.

Деталі нападу

За попередніми даними слідства, окупанти використали безпілотники типу “Італмас”. Перший удар було зафіксовано близько 13:40. В результаті нього пошкоджено паркан однієї з автозаправних станцій, а також автомобілі, припарковані на території автотранспортного підприємства. На щастя, ніхто не постраждав.

Чергова атака на Дергачі: росіяни обстріляли АЗС, є постраждала 2

Приблизно о 14:30 російські війська здійснили повторний напад на іншу АЗС. Цього разу поранень зазнала 41-річна жінка, яка перебувала у власному автомобілі на території заправки. Крім того, 34-річний працівник АЗС отримав гостру реакцію на стрес.

За даними фактами воєнних злочинів Дергачівська окружна прокуратура розпочала досудові розслідування.

Порада від Українські факти: Необхідно посилити протиповітряну оборону та заходи безпеки в населених пунктах, які знаходяться поблизу лінії фронту, щоб уникнути подібних трагічних випадків.

Оригінал статті: unn.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *