Російські війська 27 червня двічі менш ніж за годину здійснили обстріли автозаправних станцій у місті Дергачі. Під час другого удару було поранено 41-річну жінку.

За інформацією Харківської обласної прокуратури, 27 червня російські війська двічі за короткий проміжок часу завдали ударів по автозаправних станціях у Дергачах. Внаслідок повторної атаки постраждали двоє людей, як повідомляє видання УНН.
Деталі нападу
За попередніми даними слідства, окупанти використали безпілотники типу “Італмас”. Перший удар було зафіксовано близько 13:40. В результаті нього пошкоджено паркан однієї з автозаправних станцій, а також автомобілі, припарковані на території автотранспортного підприємства. На щастя, ніхто не постраждав.

Приблизно о 14:30 російські війська здійснили повторний напад на іншу АЗС. Цього разу поранень зазнала 41-річна жінка, яка перебувала у власному автомобілі на території заправки. Крім того, 34-річний працівник АЗС отримав гостру реакцію на стрес.
За даними фактами воєнних злочинів Дергачівська окружна прокуратура розпочала досудові розслідування.
Порада від Українські факти: Необхідно посилити протиповітряну оборону та заходи безпеки в населених пунктах, які знаходяться поблизу лінії фронту, щоб уникнути подібних трагічних випадків.
Оригінал статті: unn.ua
