Щомісячно мільйони доларів «заробляє» на експорті зернових команда Сольського–Ткачука

Міністр АПК Микола Сольський разом із головою Держпродспоживслужби Сергієм Ткачуком та його заступником Вадимом Чайковським створили злочинне угруповання, яке щомісячно заробляє мільйони доларів на «зерновому коридорі».

Поки одні віддають життя та здоров’я за державу… міністра аграрної політики Миколу Сольського підозрюють у заволодінні державною землею на 291 млн грн та спробі захопити території ще на 190 млн грн, – НАБУ.

“На нашу продукцію нарікань на світовому ринку немає. Я не бачив таких загроз. Ми не отримували масових нотифікацій…”, – заявляє очільник Держпродспоживслужби Сергій Ткачук. Але факти – річ уперта. Україна продовжує отримувати все більше нарікань (нотифікацій) на якість експортованого зерна. Чому тоді Держпродспоживслужба навмисно приховує реальну загрозу втрати ринків збуту для нашої зернової продукції? Можливо, тому, що налагодження законної та прозорої роботи знищить багатомільйонні схеми поборів з експортерів?   

Фальсифікація фітосанітарних сертифікатів, затягування строків видачи та підробка результатів лабораторних досліджень – корупційна складова в діяльності ДПСС, яка не зникає навіть незважаючи на регулярні викриття правоохоронними органами та затримання фігурантів.

Злочине угруповання Сольского-Ткачука-Лойфа-Потокіна продовжує використовувати фітосанітарні лабораторії ДПСС як інструмент для примушення експортерів сплачувати по 2$ з кожної тони зерна, що вивозиться з України (Довідка: за даними мінагро, експорт зернових та зернобобових лише в квітні становить майже 4 500 000 тонн)

За чутками, координатором процесу вимагання коштів з експортерів виступає колишній директор фітосанітарного департаменту – Віталій Романченко. Він веде перемовини з експортерами щодо «співпраці», а у разі відмови – гарантує виявлення шкідників в зерновій продукції зарезультатами лабораторних досліджень.

Гарантами видачи «необхідних» Романченко результатів виступають керівники Одеської (Катерина Абуселідзе), Миколаївської (Олександр Пастух) та Київської центральної (Олег Мельник) фітолабораторій. Останньому відведена особлива місія – спростування попередніх позитивних результатів аналізів за умови, якщо експортер таки погодився «співпрацювати». У таблиці наведено докази дивного зникнення «шкідників» при повторному аналізі зерна в Київській центральній фітолабораторії.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь