Київ: Екстрені відключення світла – причини й наслідки

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії за розпорядженням “Укренерго”. Містян закликають до економії електроспоживання з метою підтримки стабільності енергосистеми.

Частину Києва перевели на екстрені відключення світла

Компанія ДТЕК, як повідомляє видання УНН, інформує про застосування екстрених відключень на лівому березі столиці.

Деталі

Екстрені відключення на лівому березі Києва запроваджено за командою “Укренерго”, – йдеться у повідомленні ДТЕК.

Мешканців міста просять відповідально ставитися до споживання електроенергії.

Зазначається, що така обачність допоможе зберегти цілісність енергосистеми.

Додаткова інформація

За даними Міністерства енергетики, через бойові дії та обстріли енергетичних об’єктів, тимчасово залишилися без електропостачання споживачі на Донеччині, Запоріжжі, Сумщині, Харківщині та Херсонщині.

Раніше повідомлялося про відсутність прогнозів щодо обмежень споживання на поточний день. Водночас, споживачів закликали переносити активне використання електроенергії на денні години, зокрема з 10:00 до 16:00, а в період з 18:00 до 22:00 – дотримуватися режиму економії, якщо це можливо, аби зменшити навантаження на енергосистему.

В “Укренерго” констатували тенденцію до зростання споживання електроенергії. Зокрема, 25 червня станом на 09:30, цей показник був на 3,7% вищим порівняно з аналогічним часом попереднього дня. Основною причиною зростання називають спекотну погоду по всій території України, яка зумовлює активне використання кондиціонерів.

Порада від Українські факти: У зв’язку з екстреними відключеннями на лівому березі Києва, мешканцям рекомендується мінімізувати споживання електроенергії, особливо в пікові години, для підтримки стабільності енергосистеми.

Джерело: unn.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *