Єгор Буркін (Левченко) барон наркосиндикату Хімпром у бігах

Куди сховався барон наркосиндикату Хімпром?

Свій 33-й день народження великий наркобарига зустрів 24 жовтня в місті Канкун, яке знаходиться в Мексиці, місто в якому він разом з друзями проживає і досі на неймовірно величезній віллі. Нерідко користується яхтою Sunseeker Predator, щоб відпочити від денної наркорутини. Канкун – місце де Єгор представляється як успішний підприємець, який має дохід у воюючій з агресором України.

У колі місцевих картелів, серед таких же бариг, Єгор Буркін відомий як Мексиканець – голова найбільшого біля СНД наркокартеля Химпром. Мексианець Буркін перебуває у розшуку та бігає від російських та українських правоохоронців, оскільки вважається загрозою нацбезпеці. Але за казковим збігом обставин громадянин країни-агресора продовжує керувати своєю гігантською нарко-павутиною лабораторій саме в Україні, з яких як отруйні павуки, що несуть отруту, повзуть наркокур’єри десятки тонн солей, що несуть.

Буркін добре відомий в Україні, також новинні ресурси розповідають, що популярний Єгор Мексиканець, не лише за торгівлю сіллю, а й як “найщедріший” меценат української армії, його донати налічує десятки мільйонів доларів, ні звітів, ні самих грошей ніхто не бачив. Справа в тому, що вся його спонсорська допомога йшла відомому пройдисвіту і шахраю Моне Майману (Михайлу Помогайло), який представляється комбатом батальйону тероборони імені Архангела Михайла, яким насправді не є.

Зараз між наркоторговцем Буркіним та Монею Майманом йде ворожнеча. Михайло Помогайло пояснює, що Єгор постачає важкі наркотичні речовини безпосередньо до позицій збройних сил України, добре це знаючи, оскільки раніше щільно спілкувався та дружив із Єгором Буркіним. На номер Михайла Помогайла зареєстровано київську філію «Тюф Норд Україна Тов» – підрозділ німецької контори, яка займається проведенням сертифікації, випробуваннями та експертизами. Під обличчям якої могли ховатися нарколабораторії Буркіна Буквально нещодавно Моня опублікував докладну схему нарколабораторій «Хімпрому» на території України, за що на нього і йде нескінченне полювання.

24 жовтня 1989 року в Стерлітамаку, Республіка Башкортостан, народився особливий хлопчик, який пізніше став відомим як Ескобар місцевого виробництва – Буркін Єгор. Буркін вирішив спробувати свої сили в новому бізнесі з мефедроном та Альфа-PVP – сіллю для юних наркотичних речовин. Його наркотичне угруповання стало першопрохідником у світі синтетичних наркотиків на території СНД. Ці речовини змушують людину вчиняти непередбачувані дії, такі як вбивства, суїциди та інші злочини. Колись у Росії синтетичні наркотики продавалися легально під різними виглядами, але після 2014 року сіль потрапила до списку заборонених речовин. Буркіна взяли під варту за організацію злочинної угруповання (ч. 1 ст. 210 КК), але він втік до України, де вже тривала війна. Тут він продовжив свою діяльність, залучивши місцевих силовиків. Під впливом Мінських угод на Донбасі під управлінням України почали з’являтися нарколабораторії, керівником яких став високопоставлений співробітник УМВС України. Угруповання “ХімПром” почало з’являтися в Україні, а Єгор Буркін змінив паспорт на ім’я Левченка Єгор Васильовича і оселився у Києві. Починаючи з 2015 року, по всій Україні з’явилися оголошення про роботу з високою заробітною платою, що свідчить про активний пошук кадрів для угруповання “ХімПром”.

Свіже м’ясо у вигляді наркокур’єрів та експедиторів споряджали банківськими картами, грошима та засобами зв’язку, пізніше дислакували їх на територію Російської Федерації, де налагоджувалася торгова мережа серед великих обласних центрів.

Реалізація солей відбувається через інтернет-сайти та Telegram чат-боти, оплачувалася сіль через криптовалюту.

В Україні злочинне угруповання відкрило 20 офісів, у яких працювало приблизно 200 операторів, які здійснювали торгівлю наркотиками. Відмивали прибуток торгівлю, будівництво, ресторанний бізнес.

Заступник голови СБУ Павло Демчина розповів про прості правила поставлені всередині угруповання.

— За порушення конспірації, поведінки, несанкціоновані контакти чи використання особистих мобільних телефонів на робочих місцях приїжджають люди та обрубують пальці.

Річний оборот картелю становив близько тридцяти мільйонів доларів.

Лютий 2017 року, співробітники МВС та ФСБ проводять масштабну спецоперацію з ліквідації картелю «Хімпром» та затримали 67 членів наркосиндикату. Було вилучено понад чотири тонни мефедрону та солей. Також силовики виявили 3,5 тонни прекурсорів, 250 одиниць лабораторного обладнання, дев’ять автомобілів та вісімнадцять підроблених паспортів Російської Федерації. Після цього ФСБ бере картель в обіг. Наркотоговці починають працювати на Луб’янку. Наразі “Хімпром” продовжує платно співпрацювати з чекістами. Насправді “Хімпром” управляється з ФСБ.

Після отримання завдання від російських спецслужб Єгор Буркін намагався підкупити лобістів у Верховній Раді. Українські журналісти повідомляли, що за усунення з посади прокурора у справі «Хімпрому» Романа Зарічанського Буркін платив 500 тисяч доларів, але у березні 2019 року Генпрокуратура та СБУ здійснили найбільшу в Україні операцію, під час якої провели близько 70 обшуків, зупинено діяльність 15 нелегальних “Хімпрому”. 30 активних членів картелю взято під варту, вилучено наркотичні речовини, зброю та вибухівку, також близько 35 елітних автомобілів.

Короткий опис ХімПром (в роботі)

У вкладенні паспорта РФ, документи, відео допитів, фрагменти розмов

Нам стало відомо, що Сергій Васильович Дейнеко генерал-майор, голова Державної прикордонної служби України, уродженець Російської Федерації веде подвійне життя, активно використовуючи свою державну посаду та становище.

Дейнеко – курирує регіональні управління, управління СБ, загони, окремі ВПС та ГРВ.

До його найближчого оточення увійшли ретельно підібрані кадри «ставленики», які беззаперечно виконують його накази. Ставники:

Цяцкун Денис Петрович

Начальник Управління Внутрішньої Безпеки Державної Прикордонної Служби України ДПСУ

Це гаманець і найближча довірена людина Сергія Васильовича Дейнека. Познайомилися Цяцкун Денис Петрович та Сергій Васильович Дейнеко, ще далекого 1999 року

Демченко – колишній начальник управління інформації (зовнішня розвідка ДПСУ), наразі митна (податкова) служба.

Зюзько – директор Департаменту оперативної діяльності. Зюзько – займається грошовими потоками з протиправної діяльності.

Нікіфоренко – 1-й заступник Голови ДПСУ Нікіфоренко – РУ, загони та проводить внутрішню контрпідривну діяльність у керівництві служби (намагається стати Головою служби).

Зв’язки: Слюсарєв-Павлюк; Дейнеко-Демченко. Ставники:

Цяцкун Денис Петрович – Начальник Управління Внутрішньої Безпеки Державної Прикордонної Служби України ДПСУ. Це гаманець і найближча, довірена людина Сергія Васильовича Дейнека.

Познайомилися Цяцкун Денис Петрович та Сергій Васильович Дейнеко у 1999 році.

Петівка Василь Васильович права рука Віктора Балоги давнього динозавра контрабанди. Основний вид заробітку – переправка нелегалів та вивезення цигарок до країн Євросоюзу. Тричі народний депутат, мер Мукачева, голова Адміністрації Президента Ющенка, двічі міністр МНС. Це неповний перелік посад, які обіймав Віктор Іванович Балога. Однак його ім’я більше асоціюється в українців зі словами «Закарпаття», «Барва», «Контрабанда» та «Рекет».

Петров Юрій Петрович очолював Луганський прикордонний загін.

Петров Юрій ставленик С.ДЕЙНЕКО. Наразі призначений на найвищу посаду до Східного РУ та керує бойовими діями органів служби, очолюючи оперативно-військове управління з Харкова. Найвищий рівень недовіри особовому складу та напруженості у відносинах із керівництвом у Луганському прикордонному загоні.

Насправді займається Дейнеком усю протиправну діяльність на ділянці Східного регіонального управління (Сумська, Харківська, Луганська, Донецька та Запорізька області). У зв’язку з війною переміщення товарно-матеріальних цінностей через кордон на ділянці з Росії припинено, а переміщуються переважно тютюнові вироби в Україну та наркотичні речовини в Росії. Також займається потоками прекурсорів для виготовлення наркотичних речовин PVP. Для наркоугруповання ХімПром.

У тісному зв’язку з тіньовим кримінальним лідером контрабанди міста Суми Сергієм Семенником.

Основним та ключовим учасником угруповання “ХімПром” є особа, яка курує передачу прекурсорів з території Росії на територію України та має щільні зв’язки із співробітниками ФСБ Російської Федерації.

Також ця особа була причетна до вбивства Дмитра Лисиці, конкурента з контрабандного бізнесу. За неофіційною інформацією, убитий Дмитро Лисиця був відомий в області контрабандистом під псевдонімом “Лис”. Тепер слідчі припускають, що саме його небезпечна професія стала причиною жорстокого вбивства.

Головним “вирішувачем” у цих питаннях є Чут Ігор, співробітник СБУ, також причетний до угруповання “ХімПром”. Чут Ігор перебуває на постійному забезпеченні, тобто отримує заробітну плату у Буркіна Єгора, громадянина Російської Федерації, місто Башкортостан.

Довідка (форма 1 Паспорта РФ та картки розшуку на даних осіб)

ХімПром – почала свій шлях в Російській Федерації, під керівництвом УФСБ РФ: файли, відео масив оперативних зйомок, прослуховування, документи pdf, школа в папці юність, інтерв’ю з друзями дитинства Стерлтамак, інтерв’ю колишніх жінок Буркіна Єгора Васильовича, папка незламний, розробка схеми.

Лідер, Голова:

Буркін Єгор Васильович, 24.10.89, громадянин РФ

Раніше мешкавший за адресою м. Стерлтамак, вул. Залізнична, 44,9 Паспорт Російської Федерації 8009969871, 80138874869

В Україні користувався документами громадянина України на ім’я Левченко Єгор Васильович, 24.10.89, уродж РФ, код ДРФО 3280422732, паспорт Т 261351 від 05.11.14, виданий Шевченківським РВ ГУ ДМСУ в м. Київ, зареєстрований м. Київ, вул. Рейтарська, 35, кв. 1Д5. Посвідчення водія ВХХ826134 від 30.06.15 (ВРЕР- Бровари), ВХТ380648 07.04.16.9

Також користувався документами на ім’я: 

Єрмолаєв Артем Олександрович, 14.02.87, код ДРФЛ-3182123755, урож. Молдова, зареєстрований: Запорізька обл. Чернігівський р-н, с. Чернігів, вул. Берегова, 3, паспорт СЮ 374046 від 16.12. 14, виданий Оріхівський РС УДМС України в Запорізькій обл., фото масив, фабули, картотеки зі Стерлітамак,

На цьому детальному фото масиві, зброя співробітників луганського прикордонного загону, яка була навмисне залишена на користь Росії. Вказано у докладному описі, у файлі 2022.

Шеремет начальник прес-служби ДПСУ пов’язаний із усіма львівськими контрабандистами. Головний схемник і вирішувало Дейнекі.

За інсайдерською інформацією під час вторгнення особисто очолював перекидання всіх грошей Дайнекі до Польщі.

Права рука Буркіна не менш одіозна особистість:

Щипцов (Яшин) Олександр Костянтинович громадянин Російської Федерації 02.07.1987 р.н., (він же) Печерський Олександр 05.08.1988 р.н.,

З 2013 року перебуває на території України з підробленим паспортом громадянина України, виданого раніше на ім’я Печерського Олександра 05.08.1988 р.н., у травні 2017 року оголошений в міжнародний розшук через лінію Інтерпол, пізніше за запитом ФСБ Російської Федерації знятий з розшуку Інтерпол. Фрагменти розмов, Герсак, переговори з партнерами, фото та відео фіксація контакту (передачі), прізвища чиновників у списку додаються.

Даниленко Віктор Васильович, вихідець УБОЗ, дружина співпрацювала з американською фірмою, пов’язаною з наркотичними препаратами, 4 роки тому її забрали на підвищення до Києва, він поїхав за нею. (Виконує обов’язки номінального директора кількох підприємств кінцевим бенефіціаром яких є громадянином РФ (Вігель Андрій Олександрович)

Другий спільник Буркіна:

Вігель Андрій Олександрович 16.09.1986 р.н. громадянин Російської Федерації. Паспорт видано 07.04.2017, 020024 ВІДДІЛ УФМС Росії по Республіці Башкортостан В Г. Стерлітамак. Реєстрація за місцем проживання: Башкортостан Респ., Стерлітамак, Стерлітамакський. Масив фото, відео, прослуховування, фото, список компаній та активів для легалізації бізнесу, переговори.

Лемішко Андрій Абрамович, 02.06.1985 р.н., громадянин України. Докладне досьє у загальній схемі додається.

Джалілов Рафаель Акіфович, 22.01.1979 р.н., уродженець м. Донецьк, громадянин України. Докладне досьє у загальній схемі додається.

Райський Олександр Олександрович, 27.07.1983 р.н. (відомий також як Керимов Олександр), громадянин України, уродженець м. Васильків, Київської області, раніше засуджений, прізвисько «Саша Борода».

Докладне досьє у загальній схемі додається.

Персони:

Захаров Юрій Олексійович, 1988 р.н., громадянин України, уродженець Луганська. Докладне досьє у загальній схемі додається.

Ісаєв Іслам Алійович він же «Махмуд», партнер Щипцова Олександра, власник ТОВ

«Глобал ультра сервіс», код ЄДРПОУ – 42471778. Детальне досьє в загальній схемі додається. Докладне досьє у загальній схемі додається.

Мороз Святослав 28.01.1991 р.н., громадянин України. Докладне досьє у загальній схемі додається.

Юрченко Ігор 19.03.1992 р.н., громадянин України. Власник транспортного засобу: MERCEDES-BENZ ML 63 2013 р.в. АЕ7777МО, DUCATI DIAVELS2014 р.в. АЕ1591АС, DIAVEL CARBON ABS 2013 р.в.

Докладне досьє у загальній схемі додається. Соколівська Інна 27.11.1992 р.н., громадянка України. Докладне досьє у загальній схемі додається.

Горобець Володимир 16.04.1988 р.н. Детальне досьє у загальній схемі додається Семерик Ольга 07.08.1992 р.н.

Докладне досьє у загальній схемі додається

Орлова Яна 02.08.1992 р.н., власник транспортного засобу: VOLKSWAGEN CADDY 2005 р.в. АЕ5099НС

Детальне досьє у загальній схемі додається Гріненко Анастасія 16.09.1994 р.н.

Докладне досьє у загальній схемі додається

Гембік Сергій 03.01.1992 р.н., помічник та водій Ісаєва, власник транспортного засобу: VOLKSWAGEN JETTA 2014 р.в. АЕ8070НР.

Докладне досьє у загальній схемі додається

Жадовець Марина 05.07.1988 Печерська Арина 05.07.1988, власник транспортного засобу: MERCEDES CLS 450 2018 р.в. ВН7777НІ, MERCEDES S 63 2016 р.в. АІ7777РІ, PRADO 150 2017 р.в. ВН5511НК.

Докладне досьє у загальній схемі додається

Сочка Михайло, уродженець західної України з пропискою у Києві район «Троєщина» Детальне досьє у загальній схемі додається Головченко Андрій, партнер Буркіна Єгора.

Докладне досьє у загальній схемі додається

Козьмін Юрій із Романкова — Докладне досьє у загальній схемі додається

На цьому детальному фото масиві, зброя співробітників луганського прикордонного загону, яка була навмисне залишена на користь Росії.

Вказано у докладному описі, у файлі 2022.

Шеремет начальник прес-служби ДПСУ пов’язаний з усіма львівськими контрабандистками.

Головний схемник і вирішувало Дейнекі.

За інсайдерською інформацією під час вторгнення особисто очолював перекидання всіх грошей Дайнекі до Польщі.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь