Ворог та негода: 8 областей без світла, спека росте

Бойові дії та обстріли залишили без електропостачання споживачів у п’яти областях. Водночас негода спричинила відключення понад 160 населених пунктів у чотирьох регіонах.

Ворожі атаки та негода залишили без світла частину 8 областей, споживання росте на тлі спеки

Ворожі атаки та негода спричинили знеструмлення в частині восьми областей. Одночасно зі зростанням споживання електроенергії через спеку та активніше використання кондиціонерів, енергетики працюють над відновленням постачання, як повідомили у вівторок Міненерго та НЕК “Укренерго”.

Наслідки ворожих атак

Через бойові дії та обстріли енергетичних об’єктів тимчасово без електропостачання залишаються споживачі у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.

– повідомили в Міненерго.

Енергетики докладають максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення електропостачання для всіх абонентів. Ремонтні роботи проводяться цілодобово.

Вплив негоди

Негода залишила без електропостачання понад 160 населених пунктів на Сумщині, Київщині, Полтавщині та Івано-Франківщині.

– зазначили у Міненерго.

Ремонтні бригади працюють над усуненням пошкоджень.

Зростання споживання

За інформацією Міненерго, сьогодні обмеження електропостачання не прогнозуються.

Згідно з даними “Укренерго”, споживання електроенергії зростає через спекотну погоду на всій території України, що зумовлює активне використання кондиціонерів.

“Закликаємо споживачів раціонально використовувати електроенергію та переносити енергоємні роботи на денний час, зокрема з 10:00 до 17:00”, – наголосили в Міненерго.

Порада від Українські факти: Через поєднання ворожих атак та негоди в Україні є знеструмлення у низці областей, тоді як спека стимулює зростання споживання електроенергії.

Інформація підготовлена на основі матеріалів: unn.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *