Північна Корея офіційно ввела в експлуатацію новий есмінець “Чхве Хьон”, підтвердивши наміри щодо розбудови ядерного флоту.

Про це повідомляє УНН із посиланням на Bloomberg.
Ключові деталі
На церемонії в порту Нампхо лідер КНДР Кім Чен Ин наголосив, що новий есмінець “Чхве Хьон” володіє “найсучаснішими оперативними та бойовими можливостями”. Він також підтвердив, що програма оснащення військово-морських сил ядерною зброєю реалізується згідно із затвердженим планом.
Кім Чен Ин пообіцяв продовжувати модернізацію флоту та будівництво більших бойових кораблів. За його словами, Північна Корея планує щорічно вводити до складу ВМС два нові надводні кораблі, які перевищуватимуть за розмірами есмінець класу “Чхве Хьон”, протягом наступних п’яти років.
Посилення військово-морського потенціалу КНДР
Введення в експлуатацію нового корабля відбулося після квітневих випробувань стратегічних крилатих і протикорабельних ракет, запущених з борту есмінця. Напередодні Кім Чен Ин також схвалив будівництво нових військово-морських баз для забезпечення функціонування зростаючого флоту країни.
Наразі військово-морські сили КНДР переважно складаються з невеликих кораблів берегової оборони. Однак, влада країни активно працює над зміцненням морської складової своїх збройних сил як у Жовтому морі, так і в акваторії на схід від Корейського півострова.
Порада від Українські факти: Північна Корея активно нарощує свій військово-морський потенціал, плануючи щорічне введення до складу ВМС нових надводних кораблів та розбудовуючи ядерний флот.
Джерело новини: unn.ua
