Орбітальні дата-центри для ШІ: інвестор SpaceX про майбутнє

Генеральний партнер Andreessen Horowitz Девід Джордж заявив, що після введення в експлуатацію Starship з’являться орбітальні центри обробки даних для ШІ. Він описав їх як “стійки з графічними процесорами розміром з літак у космосі”.

Інвестор SpaceX заявив про неминучу появу центрів обробки даних для ШІ на орбіті

Орбітальні центри обробки даних можуть стати наступним етапом розвитку штучного інтелекту після введення в експлуатацію ракети Starship компанії SpaceX. Таку думку висловив генеральний партнер інвесткомпанії Andreessen Horowitz та інвестор SpaceX Девід Джордж, повідомляє Bloomberg, пише УНН.

Деталі

За словами Джорджа, ключову роль відіграє можливість швидкого повторного використання Starship, що дозволить виводити на орбіту великі обчислювальні потужності. Він описав майбутні системи як “стійки з графічними процесорами розміром з літак у космосі”.

Як мінімум, орбітальні центри обробки даних будуть додатковими потужностями, які можна буде мати в космосі на додаток до тих, що ми маємо на Землі

– сказав Джордж.

Він зазначив, що наземні центри обробки даних стикаються зі зростаючими обмеженнями, тому в майбутньому економічні умови можуть сприяти розвитку космічної інфраструктури. Водночас Starship, яка вважається найпотужнішою ракетою з будь-коли створених, поки що продовжує випробування. Під час останнього польоту в травні ракета вивела на орбіту макети супутників, але комерційні корисні навантаження система ще не доставляла.

Порада від Українські факти: Поява орбітальних центрів обробки даних для ШІ, яку прогнозують експерти, може стати наступним значним кроком у розвитку технологій штучного інтелекту, доповнюючи земні ресурси космічними потужностями.

Джерело новини: unn.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *