Любитель «рускава міра» Дмитро Волошенков влаштувався в Агенцію оборонних закупівель при Міноборони

Любитель «рускава міра» Дмитро Волошенков влаштувався в Агенцію оборонних закупівель при Міноборони

Ніби мало було керівником ДП «Оператор тилу» Арсена Жумаділова з російським паспортом та бізнесом в т.о. Криму, а тепер цей синок генерала СБУ, який хизувався у формі НКВД та підтримував антимайдан в Одесі.

Яким чином перевіряють перед призначенням на високі державні посади та чи перевіряють взагалі на третій рік повномасштабної війни з росією все ще залишається загадкою.

Лобіює отримання посад для свого сина колишній генерал СБУ та нещодавно звільнений перший заступник Одеської обласної адміністрації Борис Волошенков.

Борис Волошенков

У 2021 році тато, перебуваючи на посаді заступник Одеської обласної адміністрації , влаштував сина на посаду директора департаменту європейської та євроатлантичної інтеграції, питань багатостороннього співробітництва та протоколу Одеської ОДА. З якої його було звільнено через 2 дні згідно з законом «Про очищення влади».

За що ж так швидко люстрували Дмитра Волошенкова?

  • Голова Одеської міської організації Партії регіонів —  з грудня 2006 року.
  • Народний депутат України 5-го скликання з березня до листопада 2007 року, від Партії регіонів.
  • У квітні 2010 — березні 2014 року — заступник голови Одеської обласної державної адміністрації.
  • Фігурант кримінальної справи про напад на журналістів під будівлею Одеської ОВА.

Тобто його взагалі навіть не мали розглядати на будь-які державні посади. Але якщо приймає на роботу тато, то це вже інше. У «5-6 ефективних менеджерів» Зеленського не було чомусь питань до Бориса Волошенкова при призначенні, а у Бориса не було питань до свого сина. Але вони могли б виникнути і виникли б у громадськості.

Стосовно фотографувань у формі НКВД.

Участі в Одеському антимайдані.

Державний діяч України який виступав з закликами «росія прийди» та «путін помогі». Таке собі реноме, чи не так? Але люстраця не завершила його державну кар’єру. Через деякий час він через суд поновився на посаді, після чого його влаштували (чи заховали) у Мінстратегпром. Вже звідки він отримав посаду Агенції оборонних закупівель при МО.

До речі, на Дмитро Волошенков досі керує рядом цікавих ГО:

Окрім ГО «Громадянська ініціатива «За Одесу! За Януковича» не менш цікавий і «Фонд Івана Куріса», оскільки Іван Куріс був російским війсковим діячем.

І тепер Дмитро Волошенков, цей ідеолог «російської весни» в Одесі, наразі відповідає за закупівлі у Міністерстві оборони.


Скандал в Агенції оборонних закупівель: керівниця держпідприємства відреагувала на присутність ексрегіонала у команді

Скандал в Агенції оборонних закупівель: керівниця держпідприємства відреагувала на присутність ексрегіонала у команді

Директорка Агенції оборонних закупівель Міноборони Марина Безрукова заявила, що до Агенції оборонних закупівель має бути повна довіра

фото: Maryna Bezrukova/Facebook

Марина Безрукова повідомила, що ексрегіонал Дмитро Волошенков прийшов у Агенцію задовго до її призначення, у червні 2023 року, як менеджер з зовнішньоекономічної діяльності

Дмитро Волошенков, який є ексрегіоналом та учасник одеського «Антимайдану», працевлаштувався в Агенцію оборонних закупівель. Таку інформацію він вказав на своїй сторінці у Facebook. Керівниця держпідприємства «Агенція оборонних закупівель» Марина Безрукова заявила, що для неї лишається незрозумілим, чому попередній політичний досвід Волошенкова та позиція в часи Революції Гідності не були враховані як вагомі ризики. Відповідні думки вона написала у Facebook.

«До Агенції оборонних закупівель має бути повна довіра. Передусім довіра нашого суспільства, зокрема наших військових, для яких ми працюємо. Це те, заради чого я сюди прийшла. І я абсолютно поділяю суспільне несприйняття, що люди з проросійським бекграундом працюють в Агенції оборонних закупівель», – йдеться у дописі.

Марина Безрукова наголосила, що Дмитро Волошенков прийшов у Агенцію задовго до її призначення, у червні 2023 року, як менеджер з зовнішньоекономічної діяльності. 

«Для мене лишається незрозумілим, чому попередній політичний досвід Дмитра та позиція в часи Революції Гідності не були враховані як вагомі ризики. Тому мною ініційовано внутрішнє розслідування щодо повноти спеціальної перевірки, яку він проходив при працевлаштуванні в Агенцію», – написала директорка Агенції.

Безрукова зазначила, що найближчими днями Дмитра Волошенкова буде звільнено. За її словами, сьогодні подано звернення в правоохоронні органи з запитом на його додаткову перевірку.

Нагадаємо, що Дмитро Волошенков є сином Бориса Волошенкова, генерала СБУ у відставці, колишнього першого заступника голови Одеської облдержадміністрації. За часів Януковича Волошенков-молодший очолював міську організацію Партії регіонів.

Під час Революції Гідності Дмитро Волошенков фігурував у проросійських пропагандистських ЗМІ як учасник так званого «Антимайдану», сепаратистського руху, який переслідував патріотів та підтримував бойові дії «Беркуту» та створення «одеської автономії».

14 січня 2021 року Волошенков очолив департамент європейської та євроатлантичної інтеграції Мінстратегпрому. Через два дні був звільнений, адже потрапив під дію закону про люстрацію. Але Одеський окружний адміністративний суд поновив його на посаді.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь