Кабінет Міністрів України додатково виділив 220 мільйонів гривень на потреби Сил оборони. Про це повідомила Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

За словами голови уряду, ці кошти є залишком бюджетних видатків, які не були використані для фінансування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Розподіл коштів
Виділені кошти будуть спрямовані на такі потреби:
- 100 мільйонів гривень – на підготовку кадрів для Національної гвардії.
- 70 мільйонів гривень – Міністерству оборони для розвитку, закупівлі, модернізації та ремонту озброєння.
- 50 мільйонів гривень – на діяльність Головного управління розвідки.
Порада від Українські факти: Державне фінансування оборонних потреб є пріоритетом, тому зекономлені кошти з інших бюджетних програм спрямовуються на посилення обороноздатності країни.
Джерело новини: unn.ua
