Фатальні помилки під час пошуку роботи

Деякі здобувачі допускають різні помилки під час пошуку роботи. У підсумку вони нескінченно розсилають резюме, а пошук роботи дуже затягується, інформує Ukr.Media.

Ось найбільш поширені фатальні помилки, які заважають знайти роботу.

Відсутність резюме

Якщо немає резюме, роботу знайти буде практично неможливо. Якщо ви не бажаєте його складати чи плануєте зателефонувати та «напроситися» на зустріч, залишивши лише своє ім'я та номер телефону, то повинні знати, що це погана ідея.

Треба сказати, що в деяких професіях вирішальну роль відіграє портфоліо. Однак це не означає, що за його наявності можна нехтувати складанням резюме. Це корисно і для самого претендента. У процесі складання резюме доведеться згадати всі свої навички та професійні знання. У підсумку самопрезентація на майбутньому співбесіді пройде набагато успішніше.

Брехня в резюме

Треба сказати, що відсутність резюме — не найбільша помилка. Надання неправдивої інформації ще гірше. Ця помилка неодноразово висміювалася в художніх фільмах, але схоже, що не всі шукачі зробили правильні висновки.

Досвідчені роботодавці визначають найбільш самовпевнених брехунів ще на співбесіді й відразу відмовляють їм у працевлаштуванні. Ось чому потрібно кілька разів подумати, перш ніж додати у власне резюме факти, які не відповідають дійсності.

Відгук на всі вакансії

Деякі здобувачі заходять на сайт із оголошеннями про роботу й починають розсилати резюме на всі вакансії з відповідною зарплатою. Під час цього вони навіть не обтяжують себе читанням опису вакансії і не знають, чим мають займатися. Це погана ідея. Так ви витратите зайвий час, тому що можете лише на співбесіді з'ясувати, що ця вакансія вам зовсім не підходить. Ви могли б заощадити чимало часу, якби на початковому етапі прочитали опис вакансії і не подавали заявку.

Погоджуватися на всі співбесіди

Попередня помилка тягне за собою наступну. Відгукуючись на всі вакансії, здобувач отримує велику кількість запрошень і погоджується на всі співбесіди.

Логіка проста. Здобувач вважає, що велика кількість співбесід збільшує його шанси на працевлаштування. Деякі бояться відмовити через невпевненість. Хіба можна відмовити потенційному роботодавцю?

Результат цілком зрозумілий. Здобувач просто не встигає з'явитися на величезну кількість співбесід, призначених на один день або взагалі на один час. У результаті виникає ще одна помилка.

Не попередити, що пропустите співбесіду

Звичайно, вкрай складно встигнути на п'ять співбесід за один день. Не дивно, що такі популярні здобувачі зовсім не з'являються на деякі співбесіди і навіть не попереджають про це.

Неважливо, з яких причин вам не вдається відвідати співбесіду, зателефонуйте потенційному роботодавцю і попередьте про це. Поважайте чужий час. Телефонний дзвінок не займе багато часу, зате збереже вашу ділову репутацію. Невідомо, як складеться ваша кар'єра. Не виключення, що через деякий час ви знову будете працевлаштовуватися в цю компанію.

Перевірені вакансії можна знайти тут.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь