В Cygnet Agrocompany закінчили збирати врожай

Компанія Cygnet Agrocompany завершила збирання врожаю. Пшеницю зібрали з урожайністю 8,8 т/га, соняшник – 3,4 т/га, сою – 2,7т/га кукурудзу – 7,7 т/га. Збирання цукрового буряка уже закінчилось і тепер триває його транспортування з полів та підрахунок загальної ваги.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Cygnet Agrocompany.

Врожайністю озимої пшениці в компанії задоволені, однак по кукурудзі та сої очікували кращих результатів.

«В цілому жнива пройшли на досить високому рівні: по темпах, по якості, по технічних можливостях наших комбайнів. Погода практично не вносила корективів, поломок особливих не було, достатньо було автомобілів на кожну культуру, як відвозили збіжжя. Загалом було зібрано понад 156 тисяч тонн зернових (кукурудза, озима пшениця), понад 10 тисяч тонн олійних (соняшник) та понад 8 тисяч тонн зернобобових (соя). Щодо буряка, точна цифра буде відома, коли його весь заберуть з полів та підрахують.

Найкращі показники врожайності отримали по озимій пшениці, а ось на кукурудзу та сою очікували кращі результати. На наступний сезон проаналізуємо все та прикладемо більше зусиль, аби отримати бажаний результат», – розповів Олександр Гапонюк, головний агроном Житомирського відділення.

Для довідки: ГК Cygnet обробляє 29 тис. га землі в Житомирській і Вінницькій областях.

Джерело: propozitsiya.com

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Один коментар

 1. Я хочу поділитися своїм чудовим досвідом спілкування з ворожкою Марією, чиї таємничі здібності просто вражають. Звернувшись до неї в пошуках відповідей на свої запитання про кохання і долю, я був вражений її глибокими знаннями і стародавніми таїнствами, які вона застосовує у своїй практиці.

  Марія уважно вислухала мої занепокоєння і запитання, а потім взялася за свою роботу з дивовижною відданістю. Її підхід ґрунтується на стародавніх традиціях з Єрусалима, що надає їй особливої містичної аури. Вона змогла розкривати глибокі таємниці мого минулого, сьогодення і навіть передбачати моє майбутнє з вражаючою точністю.

  Одним із найважливіших моментів у моєму житті було її передбачення про можливість змін у моєму особистому житті. Марія зняла з мене обітницю безшлюбності, що, на мій подив, виявилося ключем до того, щоб я зустрів свою долю. Кілька місяців потому я зустрів людину, яка стала моїм супутником життя.

  Ворожка Марія не тільки володіє дивовижними магічними здібностями, а й володіє унікальним даром розради і підтримки. Її слова зцілюють душу, приносять внутрішній спокій і впевненість у тому, що життя наповнене таємницями і можливостями.

  Я вдячний Марії за її допомогу і рекомендую її всім, хто шукає відповіді на свої запитання, хто стоїть перед важливими рішеннями або хто просто шукає напрямок у своєму житті. Її стародавні таїнства з Єрусалиму – це справжній скарб, який може змінити ваш погляд на світ і відкрити перед вами нові горизонти можливостей.

  Телефон (вайбер) хорошої ворожки Марії +380976592407

  No votes yet.
  Please wait...

Залишити відповідь