Послання диявола: розшифровано лист одержимою Люцифером монашки XVII століття

Відомо, що лист було написано 11 серпня 1676 року дівчиною, чиє ім'я «в миру» було Ізабелла Томмаси. Після постригу вона прийняла ім'я Марія Крочифисса делла Кончезионе — дослівно «розп'ята Марія». Марії було всього 15 років, коли вона принесла свою клятву. Дівчина жила в бенедиктинському монастирі в комуні Пальма-ді-Монтекьяро на Сицилії, передає Ukr.Media.

Згідно однієї з легенд, одного разу Марія прокинулася вранці і зрозуміла, що її обличчя і руки заплямовані чорнилом. Поруч вона відшукала загадковий лист, написаний незрозумілою мовою — точніше, шифром. Марія вирушила до сестер, переконана, що лист її руками написав сам «ворог роду людського».

Що там написано — вона не знала. Шифр складався з літер грецького та латинського алфавітів, а також кирилиці і навіть рунічних елементів.

14 загадкових рядків зберігалися в монастирі Пальма-ді-Монтекьяро, а копія була доставлена в архів Собору Агрідженто.

Протягом трьох століть учені марно намагалися розшифрувати таємничі письмена, залишені одержимою черницею. Поки минулого тижня вчені наукового центру «Людум» в Катанії (Ludum Science Center) не здогадалися використовувати всі ресурси — в тому числі «даркнет» — «Мережа поверх іншої Мережі інтернет». Саме про «темний інтернет» ходять чутки, ніби там торгують наркотиками і можна безперешкодно скачувати порнографію. Але знайшлися там і більш корисні ресурси. Зокрема, вчені натрапили на програмне забезпечення для декодування.

«Ми чули про програмне забезпечення, яке, нібито, використовується розвідкою для декодування, — розповів керівник центру Даніель Абет (Daniele Abete). — Ми завантажили в програмне забезпечення давньогрецьку мову, арабська і рунічний алфавіти і латинь. І це дійсно щось диявольське». Лист виявився дуже нескладним і не завжди послідовним.

«Бог вважає, що може звільнити смертних», — писала сестра Марія. І додавала: «Це не працює». Черниця назвала бога, Ісуса і святого духа «непотрібним, зайвим вантажем».

Також вона пише: «Можливо, Стікс існує», — маючи на увазі річку з давньогрецької міфології, яка текла в царстві мертвих Аїді.

Як видно з вищезазначеного, Марія була дуже освіченою дівчиною і до того ж талановитим лінгвістом. Дослідники припускають, що вона страждала шизофренією або біполярним розладом.

Цікаво інше: легенди свідчать, ніби було ще два листи, написаних у схожій манері. На жаль, до наших днів вони не дійшли. Або?..

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Один коментар

 1. Я хочу висловити подяку Марії за її дивовижні здібності ворожки та допомогу, яку вона надала моїй доньці Софії. Наша сім’я переживала важкі часи через розрив стосунків між Софією та її чоловіком Михайлом. Ми були відчайдушними і не знали, як повернути щастя в наш дім.

  Марія не тільки проявила неймовірну інтуїцію, а й уважно вислухала наші проблеми. Її ворожіння було точним і надихаючим. Вона передбачила, що є надія на возз’єднання і дала нам поради, як діяти.

  Завдяки Марії та її мудрим порадам, моя донька Софія змогла знайти в собі сили та рішучість, щоб відновити стосунки з Михайлом. Зараз вони щасливі разом, і наш дім знову наповнився коханням і гармонією.

  Я щиро вдячна Марії за її допомогу і рекомендую її всім, хто шукає підтримку і напрямок у складних ситуаціях. Її дар дивовижний, і її тепле ставлення до клієнтів робить процес ще ціннішим. Спасибі вам, Маріє, за ваше диво і доброту!
  Телефон (вайбер) хорошої ворожки Марії +380976592407

  No votes yet.
  Please wait...

Залишити відповідь