Яку користь приносить у дім хлорофітум домашній

Мало хто помічає хлорофітум домашній серед десятків яскравих і незвичайних вазонів у квітковому магазині. Багато обділяють його увагою за непривабливий вигляд. Але ж дуже даремно! І у нас є тому маса доказів, інформує Ukr.Media.

По-перше, хлорофітум абсолютно невибагливий у догляді, що автоматично робить його ідеальним співмешканцем. По-друге, він є одним з найбільш корисних кімнатних рослин. А по-третє, цей вазон, до всього іншого, ще й є універсальним очищувачем негативної енергетики, що накопичується з часом в кожному будинку.

Пропонуємо докладніше дізнатися про те, яку ж ще користь приносить хлорофітум і як за ним правильно доглядати.

Чим корисний хлорофітум домашній

Цю рослину відносять до природних фільтрів, бо він прекрасно очищає повітря і поглинає різні неприємні запахи. До слова, у зв'язку з цим багато хто тримає хлорофітум на балконі, кухні або в передпокої.

Крім того, існує повір'я, що ця рослина сприяє поліпшенню енергетичної аури свого власника, а також позитивно впливає на настрій оточуючих, знімаючи роздратування і втому.

Також вважається, що хлорофітум позитивно впливає на відносини подружньої пари і допомагає їм знайти гармонію в шлюбі. Тому такий вазон стане відмінним подарунком для молодят.

А для того, щоб все це було можливим, рослині варто приділити всього дещицю уваги і проявити належну турботу. Тоді вона вже напевно відплатить своїм господарям вдячністю.

Як доглядати за хлорофітумом

Хоча хлорофітум і невибаглива рослина, все ж є певні рекомендації, що стосуються правильного догляду за ним.

Щоб мати можливість порадіти пишному цвітінню цього вазона, слід розміщувати його в сонячному місці. Втім, ця рослина цілком непогано відчуває себе і в тіні. Так що не варто особливо переживати, якщо раптом для нього не виявиться відповідного сонячного місця у квартирі.

А ось про що дійсно необхідно подбати, так це про водні процедури для хлорофітума. Крім регулярного поливу, варто час від часу організовувати йому теплий душ, щоб змити з листочків накопичений пил і шкідливі бактерії.

Також важливо стежити за температурою повітря у квартирі. Хлорофітум погано переносить холод. Не варто залишати його в місці, де температура повітря нижче 10 градусів за Цельсієм, інакше рослина ризикує загинути.

Як бачите, за даними вазоном і правда досить легко доглядати. А при належному догляді і вигляд його стає більш привабливим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь