Як правильно садити та вирощувати редиску: збираємо чудовий урожай декілька разів на рік

Велика перевага редису — те, що це один із найбільш ранніх і "швидких" овочів, і його можна сіяти в кілька етапів, інформує Ukr.Media.

Редис має короткий період вегетації, і від появи перших сходів до пори збору врожаю може пройти від 25 до 40 днів залежно від сорту та умов вирощування.

Редис можна сіяти навесні одним із перших, під агроволокном. Посіви можна продовжувати до початку червня, а якщо літо не спекотне, то до середини червня. Також можна сіяти редис у серпні або вересні, оскільки він не боїться невеликих заморозків.

При цьому редиска менш стійка до спеки — за таких умов вона росте дерев'янистою і гіркою.

Насіння редиски сіють рядами, дистанція між якими становить приблизно 8-10 см, у невеликі заглиблення (1-2 см), бо якщо посіяти глибше, коренеплоди можуть не зав'язатися.

Редиска не дуже вибаглива до ґрунту, але перевагу слід віддавати пухкій, добре зволоженій і підживленій гноєм землі.

Проріджувати редиску потрібно, коли у сіянців з'являється перший справжній листок — тоді залишаємо між рослинами дистанцію приблизно 4 см. Або можна просто відразу сіяти редиску з потрібною дистанцією.

Важливо забезпечувати постійне зволоження ґрунту, особливо в період сходів і росту рослин. Якщо редису не вистачає води, коренеплід може не утворитися взагалі, або ж виростати гірким, грубим і порожнистим.

У суху погоду, щоб отримати нормальний урожай, доведеться поливати редис двічі на день (вранці та ввечері). Однак занадто інтенсивний полив також може призвести до проблем, наприклад, коренеплоди потріскаються.

Коли редиску саджають навесні, то зазвичай стиглу редиску збирають протягом 5-6 днів, а от восени поспішати не потрібно, адже коренеплоди добре зберігаються в ґрунті та залишаються смачними.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь