Плівки Тищенка – нардеп обговорив з помічником побори з колл-центрів: всі подробиці скандалу

У Telegrаm-каналі Джокер з’явились записи, на яких людина з голосом, схожим на голос депутата Миколи Тищенка, обговорює нібито зі своїм помічником, який займається діяльністю благодійної організації, як вони накриють підпільні колл-центри. Вони планують громити офіси, з яких займаються розпустою наївних громадян. Але об’єкти “родини” рухати не будуть. 

Невідомо, коли та де робилися ці записи, лише експерти можуть встановити справжність. Справді, це Тищенко чи пранк, ми стверджувати не беремося.

Які розмови начебто Тищенка зʼявилися у “Джокера”

Як йдеться з записів, у співрозмовників, ймовірно, є група 300-400 осіб (про це згадується у розмові). Вона буде громити офіси кол-центрів, з яких займаються розпустою наївних громадян.

Ця тема актуальна. Адже розмах шахрайської діяльності досяг таких масштабів, що у Верховній Раді створено тимчасову слідчу комісію, яка намагається системно розв’язати проблему. Тищенко” згадує цю комісію – називає її ТСК.

“Ну ти зрозумів, треба по-тонкому – бах! Але мені потрібно розуміти, хто старший. Якщо зайде, то збудуємо для цього цілий батальйон… Людей 300-400 є. Треба буде фінансувати. Ну ти поняв?” – каже “Тищенко”. 

“Помічник” каже, що так. І що він це комусь передасть – будуть розглядати такий варіант.  З контексту розмови зрозуміло, що «Тищенко» збирається таким чином розгромити фактично всі колл-центри. Але деякі він не чіпатиме. Вони буцімто належать одній людині. Цій людині він передає послання – склади список “конкурентів, і додай туди 2 – 3 своїх контори.

В іншій розмові Тищенко стверджує, що до нього звернувся якийсь Марсель. Він, мабуть, просить не чіпати його колл-центри. “Тищенко” відповідає йому, що “сім’я найдорожча” (ймовірно натякаючи, що людина, чиї колл-центри він має намір обійти стороною, її близький друг чи навіть родич).

“Всі кол центри, куди ми заходимо, ми з ним – партнери пополами. Мені потрібна медійна підтримка, він її оплачувати. І я прошу якийсь дружній посил від нього, мені треба техніку підкупити. Тим паче, що він обіцяв мені колись, що він даватиме мені щомісяця 50 “мінут””, – чуємо у розмові.

Тут же мова йде про айфон, який Тищенку мають привезти в умовлене місце, для розмови з лише однією людиною. 

Ще в одній розмові “Тищенко” каже, що коли галас навколо теми кол-центрів вщухне, постраждалі зможуть розпочати роботу знову. Але за це він має отримати «константу». Так у бізнес-колах називають разову виплату. «Костянтин», за словами Тищенка, він готовий отримувати від усіх, хто захоче відновити роботу.

“Константа і – ми про них забудемо. Зовсім забудемо. Вони собі залишають, як він мені казав, 25%. Чекаю пропозиції. Але ми хочемо бути партнерами”, – каже “Тищенко”. 

Паралельно зі своїм співрозмовником, якого “Тищенко” називає “Андрюша”, обговорюють й інші питання, які не менш шокують. Наприклад, як відкрити ресторан у Празі на гроші, зібрані до благодійного фонду. Або навіть два ресторани. “Помічник” згадує якогось Єгора – вочевидь, потенційного партнера якогось Єгора. 

“Так, у Празі ресторан. Правильний ресторан. Все одно нам у Празі потрібен форпост. Я знайду нормальну команду, використаємо цю суму…Ти мені піджени концепцію, пару-трійку ресторанів. Я вже знаю, як це робиться. Ти приглянь там одне-два місця. Щось замутимо. Цікавить сама філософія – як у них це відбувається, щоб відкрити, як там персонал набрати. ну і місця, місця цікавлять”, – каже “Тищенко”. 

Інформатор не хотів публікувати цю розмову без коментаря депутата, проте ми його не отримали. Микола Тищенко прочитав повідомлення. 

Плівки Тищенка - нардеп обговорює з помічником побори з кол центрів: всі подробиці про аудіо з Telegram-каналу Джокер 1

Помічниця депутата також зберігала мовчанку. І повідомлення на момент підготовки матеріалу так і не прочитала. 

Плівки Тищенка - нардеп обговорює з помічником побори з кол центрів: всі подробиці про аудіо з Telegram-каналу Джокер 2

Тищенко заявив, що розмова – фейк 

Депутат після нашого запиту все ж таки вирішив відреагувати на ці “плівки” публічно. Микола Тищенко заявив у Telegrаm-каналі, що нічого такого не говорив. Та попередив, що розмови із голосом, схожим на його, будуть з’являтися й надалі. Так попередив, що жодного кол центру не залишить – воюватиме із ними далі. 

“Анонсую дуже багато записів із голосом дуже схожим на мій. Усі вони — фейк, зроблений з використанням нейромережі. Таких переговорів ніколи не було. Грошей ні у кого не брав і не візьму!” – написав Тищенко. 

Хто записав “Тищенка” 

Із записів випливає, що Тищенко страшенно боїться телефонного прослуховування і відмовляється зустрічатися з будь-ким із партнерів. Проте, його таки записали. Чи ні? 

На думку нардепа Олександра Дубинського, записував “Тіщенко” його багаторічний партнер Олександр Сітак. За даними Дубинського, Олександр Сітак спільно з дружиною Тищенком Аллою Барановською є співвласником ресторану “Рішельє”.

Плівки Тищенка - нардеп обговорює з помічником побори з кол центрів: всі подробиці про аудіо з Telegram-каналу Джокер 3

А загалом, чи справді це розмова Тищенка з помічником, чи згенерована фейкова розмова – питання до експертів. Зауважимо лише, що канал Джокер, який поширив запис, – близький до офісу президента. Він часто публікує інсайди ОП і для медіа навіть служить певним “барометром” того, хто потрапив у немилість до ОП. Канал пов’язують із скандально відомим піарником Володимиром Петровим, хоча точно це не встановлено.

Також нагадаємо, що це далеко не перший скандал, в якому зустрічаємо ім’я цього депутата. Раніше Інформатор писав, що Микола Тищенко “працював над розвитком дружній стосунків з країнами Азії”, а заодно побував на екзотичному курорті в Таїланді у період війни. Відео потрапило у мережу та викликало бурхливу реакцію у суспільстві. Сам Тищенко виправдовувався, що мав у цій країні важливу місію, проте у Зеленського та Шмигаля дотримувались іншої думки. 

Ми також розповідали, за що Миколу Тищенка виключили з фракції “Слуга народу” і як він на це відреагував. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь