Не тягніть проблемні рослини до свого саду — вони постійно хворіють і заражають все навколо себе

Сад, за яким не потрібен важкий догляд чудово підходить як зайнятим людям, так і садівникам, яким просто не хочеться возитися з проблемними рослинами через вік і навіть банальне небажання нескінченно їх лікувати. Дізнайтеся, які рослини краще не садити у своєму саду, оскільки вони постійно хворіють і, як наслідок, заражають все навколо себе, інформує Ukr.Media.

Штамбова козяча верба

Дуже цікава і водночас дуже проблемна рослина. Вона сильно і часто хворіє на іржу. Це грибкове захворювання, яке проявляється іржавим нальотом на листі. Якщо ви не хочете постійно лікувати козячу вербу, то просто не висаджуйте її у своєму саду.

Мальва (садова шток-троянда)

Грибкове захворювання мальви (іржа) не вражає сусідні рослини, але не дає самій троянді нормально рости і розвиватися. Як результат, замість гарного цвітіння ви отримуєте нескінченні проблеми, від яких болить голова.

Флокс

Це дуже популярна та красива рослина, яка дійсно прикрашає ділянку. Але коли ви висаджуєте його у своєму саду, будьте готові боротися з борошнистою росою. Щоб флокси постійно цвіли та радували вас, їх потрібно буде регулярно лікувати та уважно за ними доглядати. Однак тут є один простий, але ефективний засіб боротьби з борошнистою росою — це зола. Просто засипте нею кущі восени, і наступного року вони практично не хворітимуть.

Ялівець

Несподівано, але ялівець теж входить до списку проблемних рослин у саду. Він також заражається іржею, з якою важко боротися. Він може заразити грушу, а також яблуню та горобину. Причому її спори розлітаються на 100 м, а тому якщо навіть у вашого сусіда є проблемний ялівець, то він з легкістю заразить плодові дерева у вашому саду. Якщо хочете отримати хороший урожай фруктів та ягід, то висаджувати козацький ялівець у своєму саду не варто.

Кінський каштан

Не рекомендується висаджувати їх у середній смузі. Він дуже красиво цвіте та пахне, але найкраще підходить саме для південних регіонів. В умовах середньої смуги (прохолодно, дощово) кінський каштан дуже швидко уражається різними грибковими захворюваннями (не тільки іржею). І лікувати його досить складно. Виходу тут практично немає, крім регулярних, завзятих обробок, починаючи з ранньої весни, після цвітіння і ще кілька разів протягом сезону, а також збору хворих листків з ґрунту.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь