5 ефектних сортів орхідей — їхні квітки нагадують екзотичних метеликів

Для розкішного цвітіння орхідеї потрібне тепло, підвищена вологість і кисень для коренів. Ось кілька ефектних гібридів, які можуть прекрасно розвиватися в кімнатних умовах, інформує Ukr.Media.

Леді Мармелад

У цього сорту пелюстки персикового або перламутрового відтінку, іноді з виступаючими точками. Леді Мармелад відрізняє жовто-помаранчева губа, незвичайної для орхідей форми.

Величезні бутони розташовуються на довгих квітконосах. Якщо приміщення достатньо освітлено, пелюстки будуть більш світлими. Цвіте гібрид двічі на рік, дуже довго, майже по три місяці.

У природі пагони фаленопсиса виростають прямо на корі дерев. Тому кореневій системі потрібен великий обсяг кисню. Рослину краще посадити в прозорий горщик з отворами і пухким ґрунтом, який поміщають у кашпо.

Лаймлайт

У цього гібрида невеликий квітконіс, квіти невеликі, але яскраві, лимонного відтінку. Губа теракотова з ліловими відблисками. Цвіте рослина до 5-ти разів на рік. Для орхідей це своєрідний рекорд. Визначити період спокою Лаймлайти досить важко.

Фаленопсис підгодовують зазвичай влітку, використовуючи розведене добриво. Раз на два роки його пересаджують в ємність трохи більшого розміру. Робити це потрібно з великою обережністю, щоб не пошкодити коріння.

Поливають орхідею, опускаючи її до половини в м'яку відстояну воду кімнатної температури. Надлишок вологи обов'язково повинен стекти.

Легенда

У сорту Легенда невисокий квітконіс, дуже красиві світлі пелюстки з фіолетовим малюнком, що нагадує бризки фарби. Поверхня шорстка, губа шафранно-помаранчевого кольору.

Щоб орхідея довго цвіла, потрібно дотримуватися певного режиму. Оптимальна температура для цієї рослини від + 22 до +24 градусів. Сорт позитивно реагує на підвищення вологості повітря. Обприскувати квітку потрібно обережно, щоб вода, зібравшись у краплі, не стікала в розетку.

Щоб посадити фаленопсис, не обов'язковий грунтовий субстрат. Деякі квітникарі успішно вирощують гібриди у воді.

Мелоді

Фаленопсис Мелоді при цвітінні розкриває фіолетові або бузкові пелюстки з ефектними цяточками. Центр квітки зовсім світлий, губи соковито-малинові.

Орхідея цвіте близько 50 днів. Одночасно розпускаються лише кілька бутонів, потім їх змінюють інші. Щоб рослина набралася сил, їй необхідні два періоди відпочинку за рік. У цей час закладаються квіткові бруньки.

Це сорт досить невибагливий, потрібно лише забезпечити йому сприятливі умови. Підійде тепле приміщення з розсіяним освітленням. На південне вікно фаленопсис ставити не потрібно.

Морозна вишня

Цей вид орхідей відомий своїм незвичайним забарвленням. У морозної вишні бордові з бузковим відливом пелюстки, по краю яких проходить дві облямівки — біла і фіолетова. Виглядає квітка дуже ошатно.

Листя фаленопсиса об'ємні, щільні, квітконіс досягає у висоту 70 см.Часто він розгалужений, тому бутонів завжди надзвичайно багато. Квітки великі, до 12 см. Це відмінна риса сорту. Морозна вишня цвіте близько 8 тижнів. У проміжках між цвітіннями рослини іноді пересаджують і підгодовують.

Ґрунт для орхідей найкраще придбати в спеціалізованому магазині. Досвідчені квітникарі роблять його самі з декількох основних компонентів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь