Агроекспорт автомобільним транспортом через польський кордон поступово відновлюється

Станом на 29 квітня автомобільним транспортом експортовано 375 тис. тонн агропродукції, що на 7% більше, ніж у березні (350 тис. тонн) та на 3% більше, ніж у лютому (364 тис. тонн). Найбільші обʼєми експорту агропродукції фіксуються на румунському кордоні – 113 тис. тонн, найменші – на словацькому кордоні – 33 тис. тонн.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі SPIKE BROKERS.

Повна деблокада прикордонних автомобільних пунктів пропуску з Польщею сприяла збільшенню майже в чотири рази щоденних обсягів експорту на даному кордоні з 1 тис. тонн до 4 тис. тонн на добу. Обсяги перевезень на румунському, словацькому та угорському кордонах значних змін не зазнали.

Середньодобовий показник пропуску по всіх кордонах у квітні збільшився та становить майже 13 тис. тонн проти 12 тис. тонн на добу у березні. Лідерами експорту за цей період лишаються цукор та соняшникова олія – по 60 тис. тонн кожен.

Продовжується зменшення обсягів передачі агропродукції залізничним транспортом через західні кордони. Середньодобовий показник зменшився за тиждень на 11% і складає 272 вагони на добу.

Майже на 30% знизилися показники середньодобової передачі вагонів на румунському – 47,03 вагони на добу та словацькому – 29,22 вагони на добу кордонах. Щодо інших кордонів, то вони не зазнали значних змін, на польському кордоні показник передачі вагонів становить 77,75 вагонів на добу, на угорському – 33,6 вагонів на добу.

Продовжується тенденція збільшення вантажу “на колесах” у напрямку портів Великої Одеси при відносно незмінній кількості норми вивантаження в порту через обстріли рф.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь