«Байєр» на Agritechnica презентує новітні рішення у цифрових технологіях

На виставці Agritechnica в Німеччині, яка проходитиме з 12 по 18 листопада, компанія «Байєр» також бере участь. Про це розповів напередодні заходу, під час Медіа клубу «Байєр» керівник напряму із розвитку цифрових проєктів компанії Сергій Сичевський.

Зокрема, компанія представлятиме автоматичні пастки, які приєднані до цифрових платформ («MagicScout» — цифрова платформа, яка була розроблена для спрощення польових досліджень, а також дає можливість системі «MagicTrap» аналізувати зображення

бур’янів та шкідників) і працюють проти шкідників на ріпаку та кукурудзі.

Чому це імпортантно? Ситуація полягає в тому, що в Європі існують обмеження на використання ряду активних речовин, зокрема інсектицидів для боротьби з шкідниками. Аграріям доводиться шукати більш вдосконалені методи, спрямовані на зменшення обробок та використання меншої кількості препаратів. У цьому контексті компанія “Байєр” розробила систему “MagicTrap”, яка дозволяє фермерам внесення препаратів в оптимальний час та кількість. Крім того, компанія презентує новий набір для обприскування “MagicSprayer”, який диференційовано вносить ЗЗР, а система автоматично розпізнає бур’яни в полі, змінюючи норми препаратів в залежності від шкідливого об’єкта. На стенді “Байєр” також будуть представники Microsoft, з якими відвідувачі можуть обговорити глобальний договір щодо розвитку спільної цифрової платформи.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь