БЕБ викрило підприємство, яке продавало біоетанол під виглядом розчинника без сплати акцизного податку

Детективи Головного підрозділу детективів БЕБ викрили компанію з виробництва біоетанолу в ухиленні від сплати акцизного податку в особливо великих розмірах.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Бюро економічної безпеки України.

Встановлено, що посадові особи підприємства налагодили незаконне виробництво технічного спирту під виглядом універсального органічного розчинника, який не входить до акцизної групи товарів.

Проаналізувавши фінансово-господарську діяльність, детективи БЕБ встановили, що товариство продавало виробникам пального та АЗС біоетанол під виглядом розчинника без сплати акцизного податку. Останні змішували хімічну продукцію з пальним для збільшення його обʼєму. 

Такі дії, за попередніми оцінками, призвели до ухилення компанією від сплати акцизного податку орієнтовно на суму 324 млн грн.

За результатами проведених обшуків у офісних приміщеннях, на виробничих потужностях заводу та за адресами проживання фігурантів детективи Бюро вилучили понад 130 тис. літрів біоетанолу та 38 тис. літрів розчинника орієнтовною вартістю понад 6,7 млн грн. Окрім того, детективи БЕБ вилучили готівку: долари, євро та гривню в еквіваленті понад 35 млн грн.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь