Чахла фіалка перетвориться на квітучу кулю: настій с цитрусових врятує квітку

Фіалка не цвіте, а ви так цього чекали? Не потрібно засмучуватися, є перевірений і практично безкоштовний спосіб, інформує Ukr.Media.

Щоб квітка зацвіла, її потрібно наситити різними речовинами. Як правило, це фосфор і азот — їх рослинам особливо не вистачає.

У вас є два варіанти: купити спеціальне добриво, але воно в категорію "майже безкоштовно", на жаль, не входить. Тому у нас є для вас інший спосіб.

Метод народний і досить дієвий. Усе, що вам потрібно — це скоринки від цитрусових фруктів. Апельсин, мандарин, лимон, лайм — різниці немає. Які у вас є в холодильнику, ті й беріть.

Чай із лимоном п'ють багато хто. Апельсини влітку теж популярність мають, тож щойно фрукти будуть використані, не поспішайте їх викидати.

Відокремте скоринку і висушіть її. Але стежте за тим, щоб на ній не з'явилася цвіль. Щоправда, кірки знадобиться багато — приблизно ⅓ літрової банки.

Щойно наберете потрібну кількість, залийте скоринку окропом до самого верху банки і залиште на два дні. Після процідіть і розведіть водою (1:1).

Удобрюйте цим розчином фіалку раз на два тижні і після будете насолоджуватися її прекрасними квітами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь