Чим обробити насіння моркви від морквяної мухи, щоб не втратити майбутнього врожаю

Рідко які овочі на нашій грядці не схильні до атаки шкідників. Для моркви основним ворогом, який зводить усі наші зусилля нанівець, є морквяна муха. Саме вона здатна швидко перетворити соковиті коренеплоди з високим і міцним бадиллям на непоказну рослину із зіпсованою підземною частиною. Тому моркву необхідно захистити від цього шкідника. Зробити це найкраще перед посадкою, навесні інакше пізніше позбутися шкідника буде набагато складніше. Ми вам, як завжди, в цьому допоможемо, інформує Ukr.Media.

Як вирощувати моркву без морквяної мухи: цей трюк збереже ваш урожай

Звичайно, є сорти моркви стійкі певною мірою до морквяної мухи. Але й вони не дають 100 відсоткового захисту від цього шкідника. Обробка насіння за нашим методом, теж не панацея від усіх бід, але тим не менш, уберегти моркву від шкідника вона допомагає досить добре. Уся процедура складається з 2-х простих дій.

Крок №1

Для початку в насіння моркви додайте тютюнового пилу і добре його там перемішайте. Раніше багато городників змішували насіння з піском, щоб сходи моркви були не такими частими.

Тут замість піску ми будемо використовувати тютюновий пил. Він і пісок нам замінить, і захистить насіння та майбутні сходи від появи морквяної мухи.

Крок № 2

На другому етапі, перед посівом моркви потрібно буде пролити грядки розчином березового дьогтю. Столову ложку дьогтю розводимо в 10-ти літрах води, заливаємо розчин у лійку і добре проливаємо ним борозенки, куди ви висіватимете насіння.

Такий подвійний захист насіння від морквяної мухи допоможе вам значною мірою захистити ваші посіви та майбутній урожай від цього шкідника.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь