Чому спатифіллум та антуріум назвали жіночим і чоловічим щастям

З рослинами пов'язано багато повір'їв і забобонів. Їх наділяють надприродними властивостями, а міфи свідчать, що за допомогою квітів можна залучити успіх, здоров'я і багатство у домівку. Не даремно деякі квіти прозвали жіночим і чоловічим щастям, інформує Ukr.Media.

Спатифіллум

"Жіноче щастя" отримало свою назву завдяки давній легенді і богині Астарті, що уособлює кохання, злачність і жіночу сутність. Саме ця богиня Месопотамії символізувала красу, блаженство і походження усього живого на Землі.

Згідно з міфом, у день свого весілля Астарта кинула у натовп дівчат дивовижний букет білих квітів у формі серця. Його упіймала звичайна смертна селянка. Богиня наділила букет здатністю дарувати кохання і щастя тій, яка доторкнеться до рослини.

Спатифіллум відкриває свої дивовижні властивості у тому разі, якщо його власниця щиро вірить в існування кохання.

Чарівна дія квітки буде працювати повною мірою за правильного догляду. Якщо рослина відчуває увагу і турботу, то обдаровує господиню везінням, благополуччям, сприяючи досягненню поставлених цілей.

Батьківщина спатифіллума — колумбійські тропіки, тому потрібно постаратися відтворити подібні умови і у квартирі або будинку. Він полюбляє підвищену вологість — достатньо буде регулярно обприскувати квітку.

Не можна допускати, щоб температура повітря була нижчою за 18 градусів або піднімалася вище за 27 градусів. У літню пору обприскувати рослину рекомендується ввечері і частіше, ніж взимку.

Спатифіллум досить вибагливий, не полюбляє потрапляння прямих сонячних променів, різких коливань температури і протягів. Взимку радять використовувати додаткове освітлення.

Полив повинен бути помірним, не можна дозволяти пересихати ґрунту, але водночас не допускається надмірне зволоження, через яке коріння може згнити. Рослина відчуватиме себе добре у будинку, де панують гармонія і щирі теплі почуття.

Існує безліч прикмет, пов'язаних з поведінкою квітки у житлі. Наприклад, якщо вона почала квітнути у незаміжньої жінки, то незабаром буде отримана пропозиція руки і серця.

Якщо подарований молодим чоловіком спатифіллум зів'яне, то це означає, що у відносин немає майбутнього.

Антуріум

Повір'я, пов'язане з його походженням, бере своє коріння у Індії, коли у країні панували жорстокість і насильство. Вождь одного з племен закохався у юну красуню, що живе у сусідньому поселенні, і захотів взяти її собі у дружини.

Дівчина була проти шлюбу, але вождь залишався непохитним і пішов війною на своїх сусідів, здолавши їх. На знак перемоги і майбутнього весілля воїни розпалили багаття.

Красуня не захотіла ставати дружиною людини, яку не кохала, і наклала на себе руки, стрибнувши у полум'я у найгарнішій сукні червоного кольору.

Боги, що стежили за тим, як розгортається ситуація, зглянулися над юною особою і перетворили її на чудову тропічну квітку.

Антріум символізує успіх і достаток, тому колумбійці намагаються посадити його вдома, щоб залучити багатство і успіх. Є думка, що "чоловіче щастя" несе у собі гарну енергетику — допомагає зробити сімейний союз міцним і щасливим, наповнює власника життєвими силами і допомагає боротися з депресією.

Назва "чоловіче щастя" з'явилася завдяки серцеподібній формі пелюсток, маточці, яка стирчить у центрі, що символізує чоловічу силу і потенцію, наділяючи господаря витривалістю.

Антріум наділяють специфічними магічними властивостями — він може наповнити житло позитивними емоціями, поглинаючи у себе негативну енергетику. Він стане чудовим доповненням у домівці людини, яка втратила смак до життя і зневірилася; допоможе у відновленні сил, а також принесе любов, благополуччя і удачу.

Щоб ефективність антріума була максимально сильною, слід вибрати правильне розташування для нього — у східній частині будинку, а ще краще — у спальні, подалі від електричних приладів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь