Дачникам розповіли, що робити, якщо огірки погано ростуть у липні

Що робити, якщо огірки не ростуть у липні. Огірки — швидкозростаюча овочева культура, яку вирощують усі городники. Але буває так, що огірки не ростуть, зупиняються в рості й плоди не розвиваються, інформує Ukr.Media.

Ріст огірків призупиняється через несприятливі погодні умови. Це не тільки різке похолодання, а й температура повітря вище +35 градусів. Тому, якщо у вас спекотно або холодно, потрібно притіняти огірки.

Найоптимальніше накрити огірки тонким агроспаном. Цей матеріал захистить огірки від сонячних променів, щоб не було опіків на листках. А також захистить огірки від різких перепадів температури.

Огірки погано ростуть через брак поживних речовин у ґрунті. Особливо рослинам не вистачає азоту. Оскільки огіркам потрібно багато азоту для росту пагонів та листя. Тому підживлюємо огірки азотними добривами.

У 20 літрах води розводимо 2 ст. л. азоту, який придбайте в магазині. Готовим розчином поливаємо огірки під корінь.

А також регулярно поливайте огірки теплою водою. Оскільки від вологості ґрунту залежить те, як рослини поглинають поживні речовини і відбувається фотосинтез. Огірки поливайте через день, якщо стоїть спекотна погода.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь