До програми компенсації за сільгосптехніку доєднались більше 100 виробників

Перелік української сільськогосподарської техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується в межах держпрограми підтримки, розширили до 8705 номенклатурних одиниць від 101 українського виробника.

Про це говориться у повідомленні Міністерства економіки України. 

Щоб скористатися державною програмою підтримки та отримати 25% компенсації вартості за придбану техніку чи обладнання, агровиробник має обрати постачальника з переліку на сайті Мінекономіки, придбати необхідну техніку та подати до уповноваженого банку заявку та підтвердні документи.

Для виробників, які бажають подати свою техніку до переліку, необхідно звернутися на офіційну електронну пошту Міністерства економіки України — [email protected]. Заявка та додані до неї документи подаються до Мінекономіки виробником у електронній формі з накладенням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису та/або інших засобів ідентифікації, які дають змогу однозначно встановлювати особу керівника виробника або уповноваженої ним особи.

«Перелік техніки та обладнання оновлюється регулярно, після перевірки ступеня локалізації виробництва техніки та обладнання на підставі поданої виробником заявки та відповідних документів. Критерії, за якими визначається відповідність виробника сільгосптехніки та обладнання, зазначені у пп. 6-7 Постанови Кабінету Міністрів України від 1.03.2017 №130 (зі змінами)», — уточнили у міністерстві. 

Источник: www.agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь