«Дунайський Аграрій» атакують рейдери

Нещодавно компанія «Дунайський Аграрій», яка є однією з найбільших виробників органічної харчової продукції в Україні, опинилась під загрозою рейдерського захоплення.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сторінку компанії у Facebook.

«В кінці червня в державний реєстратор з міста Южний, Одеської області, змінила директора підприємства та адресу, що є першим кроком до подальшої перереєстрації компанії й заволодіння її майном (в тому числі врожаєм).

В результаті цих змін в Реєстрі зловмисники незаконно усунули керівника “Дунайського Аграрія” та поспіхом “прописали” ТОВку у звичайній квартирі в Києві замість Одещини. Весь керівний менеджмент, який створював і розвивав компанію опинився за бортом», – йдеться в повідомленні.

В компанії повідомили, що за цим, ймовірно, стоїть Вадим Слівенко – за часів Януковича колишній перший заступник начальника Департаменту Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України.

«Дунайський Аграрій» вже звернувся до Офісу протидії рейдерства Міністерство юстиції України та Національна поліція України .

Після цього працівники ТЦК у супроводі поліції «завітали» на поле, де зупинили процес збирання врожаю, та виписали повістки працівникам.

Щоб привернути увагу влади та громадськості до рейдерського захоплення, 5 липня 2024 року біля будівлі Міністерства юстиції у Києві провели акцію: на захист підприємства стали унікальні кубічні органічні кавуни.

На кричущу ситуацію, що склалася навколо «Дунайського аграрія», відреагував нардеп Ярослав Железняк. Він звернувся до міністра юстиції Дениса Малюська з проханням розглянути звернення власника товариства та в разі виявлення порушень в діях державного реєстратора, вжити заходів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь