Експерти назвали дві причини засихання листя баклажанів

Жовтіюче і засихаюче листя баклажанів — часта проблема, з якою можуть зіткнутися навіть професійні городники. Про те, через що це може відбуватися і яких заходів вжити, розповіли агрономи, інформує Ukr.Media.

Експерти зазначили, що засихання листя баклажанів може свідчити про те, що рослина уражена павутинним кліщем. Однак це не єдина причина.

Потрібно взяти збільшувальне скло й уважно оглянути листя рослин, особливо нижній бік листових пластин. Якщо виявили шкідника, значить, вживаєте відповідних заходів, розповіли фахівці. У боротьбі з павутинним кліщем допоможе обприскування акарицидами, додали агрономи.

За їх словами, листя баклажанів може почати засихати через брак живлення. Агрономи радять у цьому разі внести азотно-калійне підживлення. Після цього засихання має припинитися, але лише у тому разі, якщо немає шкідників.

А раз листова маса відновиться, рослини почнуть рясно плодоносити. Чим підживити — вибирайте виходячи зі своїх можливостей. Як варіант, це може бути калієва селітра, рекомендували експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь