Ердогану не вдалось вмовити путіна продовжити зернову угоду

Президенти Туреччини та росії на зустрічі в Сочі не дійшли згоди щодо виконання Москвою умов угоди Чорноморської зернової ініціативи та відновлення дії зернового коридору. Про це йшлося на пресконференції в Сочі за результатами зустрічі Реджепа Тайїпа Ердогана з володимиром путіним.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Укрінформ.

«Одним із питань, на якому ми зосередилися, було відновлення Чорноморської ініціативи. Альтернативні пропозиції, винесені на порядок денний, не могли запропонувати постійну модель, таку як Чорноморське співробітництво… У цьому контексті ми підготували новий пакет пропозицій для ООН та готові провести консультації в цьому напрямку», – сказав Ердоган.

Путін, у свою чергу, наголосив, що зобов’язання по угоді, які стосувалися російської сторони, не були виконані, і рф готова повернутися до угоди, якщо її умови будуть виконані в повному обсязі.

Президент Ердоган підкреслив, що Туреччина готова знову активно відігравати посередницьку роль для припинення війни та досягнення миру.

Щодо постачання російського зерна, сторони повідомили про домовленість поставити 1 млн тонн у найбідніші країни за участі Катару. При цьому, за словами путіна, цей проєкт не є альтернативою чи заміною Чорноморського зернового коридору.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь