Які листки потрібно прищипувати на огірках, щоб отримати багато нових зав’язей

Якщо вам цікаво знати, як правильно доглядати за огірками, в період появи плодів, щоб в результаті зібрати максимальний урожай, то сьогоднішня стаття буде вам дуже корисна, інформує Ukr.Media.

Деякі городники прищипують верхівку, формуючи зростання в один стовбур, обривають бічні пагони, розраховуючи на поліпшення плодоношення. Але це все не грає ніякої ролі.

Щоб досягти утворення великої кількості зав'язей необхідно прищипувати два найнижчих листка.

Листя, яке залишилося, у жодному разі чіпати не можна, воно грає важливу роль в процесі фотосинтезу. Пам'ятаєте, що нам розповідали в школі на уроках біології?

Виявляється, деякі городники для збільшення врожаю огірків, обривають все листя у рослини. Це, на жаль, це може тільки погіршити ситуацію.

Правильно відривати тільки нижнє листя. Вусики в огірків також не можна чіпати.

Існує думка, що врожайність огірків можна підвищити, якщо обірвати всі вусики. Насправді, це зовсім не впливає на плодоношення. Вусики рослині потрібні для підтримання — то за опору, то один за одного.

Коли огірки йдуть у ріст, вони чимось нагадують рослину-в'юн. Вона також, за допомогою вусиків, чіпляється за опору, щоб не лежати на землі. Від кількості вусиків не залежить кількість зав'язей.

Якщо ви вирішили обривати листя, то не забувайте, що чіпати можна тільки два нижніх. Нічого непоправного не станеться, звичайно, і якщо їх залишити, але досвід показує, що їх видалення все ж, позитивно впливає на утворення зав'язей.

Не зайвим також буде і обприскування огірків, в період появи плодів, борною кислотою. Таку процедуру потрібно проводити не більше одного-двох разів в період плодоношення. Головне не перестаратися.

Скориставшись такими простими рекомендаціями, вам обов'язково вдасться примножити урожай огірків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь