Які квіти на розсаду потрібно встигнути посіяти до середини лютого

Багаторічники та однорічники, які потрібно посіяти на розсаду у лютому, інформує Ukr.Media.

Гвоздика турецька

Починаючи з січня сіють насіння тих гібридів, які розцвітають у рік посадки. Тому уважно вивчайте упаковку насіння під час купівлі.

При посіві не залишайте насіння на поверхні ґрунту, заглибте. Оптимальний розмір заглиблення — пів сантиметра. Температура в кімнаті, де стоять контейнери з посівами, не повинна бути надмірно високою — не вищою за двадцять. Тоді через тиждень-два ви отримаєте перші сходи.

Геленіум осінній

Ця культура зовсім не примхлива, а краса її в тому, що з кожним роком рослина цвіте все розкішніше і пишніше.

Під час посіву насіння пам'ятайте, що геленіум любить світло, тому без додаткового освітлення буде важко. Розсаду поливають у міру висихання верхнього шару ґрунту. Заливати рослину не можна.

Дзвіночок карпатський

Весь січень і до середини лютого можна сіяти насіння цієї ніжної рослини.

Насіння сіють в добре зволожений ґрунт, присипати зверху їх не потрібно, треба трохи утрамбувати. Прокльовується насіння швидко — сходи з'являться вже за тиждень. І ще — розсада дзвіночка не переносить спеку у приміщенні.

Ампельна петунія

Якщо інші види цієї квітки сіяти ще зарано, то ампельну потрібно сіяти на розсаду вже зараз.

При температурі в межах 22-25 градусів тепла, росточки з'являться дуже швидко — на 4-5 день. Насіння цієї рослини не заглиблюють. І ще — будь-які види петунії потребують хорошого освітлення.

Примула

Ця квітка зовсім не примхлива. У багатьох вона взагалі росте у тінистих місцях ділянки. І чим ще гарна примула — раз посадив і все, насолоджуйся щороку ніжним цвітінням.

Схід зазвичай з'являється на 10-15 день.

Меконопсис Шелдона

Ця квітка з дивовижною назвою має дуже незвичайний вигляд. Вона схожа на мак, але тільки от забарвлення має інше. Нині саме час її посіяти.

Ґрунт вибирайте родючий і пухкий. До речі, цій квітці (вірніше, її розсаді) необхідне пікірування. Підгодовуйте рослину після пересадки регулярно, тоді і на другий рік меконопсис порадує вас цвітінням.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь